Разкажи ми за нея.Раззкажи ми за теб.

Разкази, случки, истории, есета, споделени мисли и чувства
fire
романтик
романтик
Регистриран: 26 юли 2009, 19:47

Разкажи ми за нея.Раззкажи ми за теб.

Непрочетено мнение от fire » 20 юли 2010, 09:18

Разкажи ми за нея. Разкажи ми за теб.

Някои казват, че никога не са я виждали, други пък твърдят, че тя е навсякъде. Може би аз съм я виждал в сънищата си, много отдавна. Тя е красива, толкова красива! Не си виждал такава жена. Тя се движи напред към теб и сякаш пробожда твоите мисли и твоето сърце с отровна стрела. Тя е силна. Спомням си преди години за едно момиче, красиво момиче. Пипах колата и за късмет, желаех я, но никога не бе моя. Тази жена сякаш бе преродената красавица от миналото ми. Сега тя бе тук, какво ли искаше от мен? Аз съм просто мъж, понякога дори не се чувствам и такъв. Не мога да се преборя с нея, а и може би не искам. Може би тази дума се е загнездила в съзнанието ми. Някои хора имат вяра, а аз съм човек на съмненията - винаги вярвам наполовина. Може би е грешно. Страх ме е! Помогни ми!

Тя се усмихна - красива усмивка - "Искам да бъде моя." - помислих си аз. Тя продължава да върви право към мен, гледам я в прекрасните й сини очи, сякаш е божество, ...а може би в действителност е? Аз мога да бъда с нея, мога, но тези мисли бързо се разсейват, когато тя сякаш ме целува по бузата и просто изчезва, сякаш никога не я е имало. Може би такава е съдбата - да желая нещо, но никога, никога да не го получавам. Все пак аз я видях, все пак тя бе до мен! Все пак някога може би и аз ще съм щастлив? Може би. Все пак тя може би някога, някой ден ще бъде моя, ще бъде моя...
Историята ни победи не познава, спечелени без силата на любовта.

Отговори