Честит 8-ми март

Потребителски аватар
Strannikyt
Site Admin
Регистриран: 16 фев 2009, 15:34
Контакти:

Честит 8-ми март

Непрочетено мнение от Strannikyt » 08 мар 2010, 20:12

*-*-*-* Честит 8 Март *-*-*-*
С пожелание за нежност и внимание към Вас всеки ден. Украсявайте деня с усмивките си за да бъде хубав и успешен. Нека мечтите Ви се сбъднат и начинанията Ви се реализират.
Екипа на Утро е приготвил за Вас:

Историята на 8-ми март-ден на жената

Късметчета за 8 март

Картички за осми март

Честит празник Дами!
(())

Потребителски аватар
Ерато
Site Admin
Регистриран: 16 фев 2009, 15:06
Контакти:

Re: Честит 8-ми март

Непрочетено мнение от Ерато » 08 мар 2010, 21:13

Нека всеки ден се радвате на внимание, а усмивките Ви да пораждат слънчево настроение! @------<---

Потребителски аватар
feniks
романтик
романтик
Регистриран: 05 мар 2011, 22:34

Re: Честит 8-ми март

Непрочетено мнение от feniks » 07 мар 2011, 19:36

@------<--- честит 8 март с пожелание за много щастие :D и много любов (@^@)
Здравейте нови все още непознати мои приятели...винаги първо търся доброто в човека срещу мен..ако го открия-ОК..ако преценя че е безнадеждно..не понасям лоши хора с лоши мисли и намерения

Потребителски аватар
Ерато
Site Admin
Регистриран: 16 фев 2009, 15:06
Контакти:

Денят на майката

Непрочетено мнение от Ерато » 06 мар 2012, 11:29

Помните ли деня на майката от вашето детство? Как правихме картички с трепет, как заставахме да ни снимат за честитка за деня на мама...
Днес вече някои от нас са майки и получават картички от децата си.
Какви са вашите спомени от деня на майката - най-хубавата част от деня на жената. Защото, ако някои не харесват този празник, че бил социалистически, празника на мама е нещо трепетно. Децата разбират празниците по най-точния начин - още един повод да изразят обичта си към мама и наистина го правят с искрена любов. Те дори не забелязват другарчетата си какво подготвят за своята майка, защото да направят нещо за мама е нещо лично.
Образът на майката е първото нещо, което детето вижда и когато тя се появи, всичко друго изчезва от съзнанието им.
Като дете аз самата бях плаха, майка ми беше строга и дори не помня да е била мила, да ми е говорела нежно и да ме е прегръщала...Но майка ми беше най-важният човек в живота ми и разбирах, колкото може да разбере едно дете, че тя е строга за да ме възпитава по-добре. И на 8 март, можех да и кажа, че я обичам чрез картичките, които правех за нея. Днес съм майка и съм получавала много картички и рисунки за деня на майката от моите деца.
Чувството е носталгично и трогателно. В този ден сякаш осъзнавам, че съм им майка, забравили това в ежедневието и те ми показват, че го осъзнават.
Този акт е миг на взаимност, който рядко се случва и поразява с усещанията, които връхлитат.
Често приемаме своята роля в семейството и обществото и свикваме с нея, и тя остава някъде на заден план. И празниците са моментите в които си припомняме своите основни роли, особено с близките си. Един такъв ден е денят на майката. Макар да сме вече пораснали, които все още имат майки, нека им направят жест на внимание, независимо какъв е и ще усетят взаимност, каквато може да има само между майка и дете. Приятни мигове в деня на майката! *-@-*
Идеи за подаръци за 8 март
Пожелания за 8 Март

Отговори