Прераждането..интуицията...пророческия сън...

Модератор: Ерато

Потребителски аватар
feniks
романтик
романтик
Регистриран: 05 мар 2011, 22:34

Прераждането..интуицията...пророческия сън...

Непрочетено мнение от feniks » 06 мар 2011, 09:53

:idea: :?: :idea: до каква степен е развита интуицията ви и до колко вярвате в тези неща
Здравейте нови все още непознати мои приятели...винаги първо търся доброто в човека срещу мен..ако го открия-ОК..ако преценя че е безнадеждно..не понасям лоши хора с лоши мисли и намерения

Потребителски аватар
feniks
романтик
романтик

Re: Прераждането..интуицията...пророческия сън...

Непрочетено мнение от feniks » 06 мар 2011, 10:01

понеже аз пуснах темата да отговоря-първото и най-важно нещо в което вярвам е голямата сила на нашата положителна енергия...ходя на църква и често се моля...може би защото често плача.когато сми щастливи забравяме да ходим там защото щастието ни опиянява.това което съм научила е че трябва да се молим само за добро и никога за пари.вярвам и в интуицията си..понякога самите ние не можем да си обясним какво чувстваме ...имала съм няколко наистина съдбовни сънища.а за пререждането темата е огромна...и ако има хора които споделят мнението ми можем да подискутираме
Здравейте нови все още непознати мои приятели...винаги първо търся доброто в човека срещу мен..ако го открия-ОК..ако преценя че е безнадеждно..не понасям лоши хора с лоши мисли и намерения

Потребителски аватар
Ерато
Site Admin
Регистриран: 16 фев 2009, 15:06
Контакти:

Непрочетено мнение от Ерато » 06 мар 2011, 21:23

От дете имам развита интуиция. В детството ми ме плашеше, защото ме правеше вглъбена и различна. Усещах неща, които другите не виждаха. Няколко трагедии, които усетих преди да съм ги видяла, ме разтърсиха и ме объркаха. Почувствах се виновна, че не не направих нищо за да ги спра. После пораснах и се отказах да вярвам в това, което чувствам. И станах тъжна. Затворих се, разболях се.
И в тъмнината на кошмари за които е трудно да си спомням, имаше една искра която ме крепеше и ме караше да остана и да се боря.
И чудото се случи. Завърнах се, а заедно с това и всички неща, които вярвах.
В този " нов живот" следвам интуицията си. И тя ме води към прекрасни неща, за които само бях мечтала. Когато срещнах човек, който вярва в мен нещата се усилиха и хубавите неща започнаха да се случват.

Потребителски аватар
feniks
романтик
романтик

Непрочетено мнение от feniks » 07 мар 2011, 19:31

*-*-*-* късмет е да срещнеш човек който те разбира и ти вярва и аз след много години неразбиране имам такава приятелка..не нея не и е нужно да и обясняваш...просто мога да си споделя и да знам че ще ме разбере *-*-*-*

Отговори