» Програма на БНТ 1

Програма на БНТ 1

Седмична програма на БНТ 1

BNT1Програма за 11 март 2012 година – 17 март 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 март

06:15 – Телепазарен прозорец
06:30 – Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00 – По света и у нас- информационна емисия
09:10 – Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00 – По света и у нас- информационна емисия
10:10 – Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00 – По света и у нас- информационна емисия
12:30 – Малки истории
12:40 – Телепазарен прозорец
12:55 – Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:40 – Телепазарен прозорец
13:55 – Сен Тропе – тв филм /239 епизод/
14:50 – Телепазарен прозорец
15:05 – Младият Дракула – тв филм /8 епизод/
15:35 – Телепазарен прозорец
15:50 – Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00 – По света и у нас- информационна емисия
16:10 – Новини на турски език
16:20 – Ретро следобед: Клуб „НЛО”
17:05 – Дързост и красота – тв филм /3136 епизод/
17:30 – Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
18:00 – По света и у нас- информационна емисия
18:40 – Зелена светлина- еко рубрика на „По света и у нас”
18:45 – Шатовалон – тв филм /5 епизод/
19:40 – Лека нощ, деца!: Приключенията на буболечките
20:00 – По света и у нас- информационна емисия
20:45 – Спортни новини
21:00 – Момчетата от „Медисън” авеню – тв филм /8 епизод/
22:00 – В кадър
22:30 – По света и у нас- информационна емисия
22:55 – Зелена светлина- еко рубрика на „По света и у нас”
23:00 – Денис и приятели – късно вечерно шоу
24:00 – Ретро следобед: Клуб „НЛО”/п/
00:45 – Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:30 – Шатовалон – тв филм /5 епизод/п/
02:25 – По света и у нас /п от 20:00/
03:10 – Момчетата от „Медисън” авеню – тв филм /8 епизод/п/
04:00 – Днес и утре/п/
04:10 – Малки истории/п/
04:20 – Денис и приятели – късно вечерно шоу/п/
05:20 – Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу/п/
05:50 – Дързост и красота – тв филм /3136 епизод/п/


Вторник, 12 март

06:15 – Телепазарен прозорец
06:30 – Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00 – По света и у нас- информационна емисия
09:10 – Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00 – По света и у нас- информационна емисия
10:10 – Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00 – По света и у нас- информационна емисия
12:30 – Малки истории
12:40 – Телепазарен прозорец
12:55 – Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:40 – Телепазарен прозорец
13:55 – Сен Тропе – тв филм /240 епизод/
14:50 – Телепазарен прозорец
15:05 – Младият Дракула – тв филм /9 епизод/
15:35 – Телепазарен прозорец
15:50 – Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00 – По света и у нас- информационна емисия
16:10 – Новини на турски език
16:20 – Ретро следобед: „Как ще ги стигнем …”
17:05 – Дързост и красота – тв филм /3137 епизод/
17:30 – Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
18:00 – По света и у нас- информационна емисия
18:40 – Зелена светлина- еко рубрика на „По света и у нас”
18:45 – Шатовалон – тв филм /6 епизод/
19:40 – Лека нощ, деца!: Приключенията на буболечките
20:00 – По света и у нас- информационна емисия
20:45 – Спортни новини
21:00 – Референдум – публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00 – Виж БиБиСи: „Великите влюбени на ХХ век: Кралица Нур и кралят на Йордания Хюсеин” – документална поредица
22:30 – По света и у нас- информационна емисия
22:55 – Зелена светлина- еко рубрика на „По света и у нас”
23:00 – Денис и приятели – късно вечерно шоу
24:00 – Ретро следобед: „Как ще ги стигнем …”/п/
00:45 – Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
01:30 – Шатовалон – тв филм /6 епизод/п/
02:25 – По света и у нас /п от 20:00/
03:10 – Референдум – публицистично шоу/п/
04:10 – Малки истории/п/
04:20 – Денис и приятели – късно вечерно шоу/п/
05:20 – Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу/п/
05:50 – Дързост и красота – тв филм /3137 епизод/п/


Сряда, 13 март

06:15 – Телепазарен прозорец
06:30 – Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00 – По света и у нас- информационна емисия
09:10 – Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00 – По света и у нас- информационна емисия
10:10 – Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00 – По света и у нас- информационна емисия
12:30 – Малки истории
12:40 – Телепазарен прозорец
12:55 – Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:40 – Телепазарен прозорец
13:55 – Сен Тропе – тв филм /241 епизод/
14:50 – Телепазарен прозорец
15:05 – Студио „Футбол”
15:30 – Футбол: „Локомотив”/Сф/ – ЦСКА, среща от турнира за Купата на България – пряко предаване от София
17:30 – По света и у нас- информационна емисия
17:40 – Зелена светлина- еко рубрика на „По света и у нас”
17:45 – Студио „Футбол”
18:00 – Футбол: „Левски” – „Литекс”, среща от турнира за Купата на България – пряко предаване от София
20:00 – По света и у нас- информационна емисия
20:45 – Спортни новини
21:00 – Момчетата от „Медисън” авеню – тв филм /9 епизод/
22:00 – Открито с Валя Ахчиева
22:30 – По света и у нас- информационна емисия
22:55 – Зелена светлина- еко рубрика на „По света и у нас”
23:00 – Денис и приятели – късно вечерно шоу
24:00 – Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
00:45 – Момчетата от „Медисън” авеню – тв филм /9 епизод/п/
01:30 – Футбол: „Локомотив”/Сф/ – ЦСКА, среща от турнира за Купата на България /запис/
03:20 – Футбол: „Левски” – „Литекс”, среща от турнира за Купата на България /запис/
05:00 – Денис и приятели – късно вечерно шоу/п/
06:00 – Днес и утре/п/


Четвъртък, 14 март

06:15 – Телепазарен прозорец
06:30 – Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00 – По света и у нас- информационна емисия
09:10 – Денят започва в библиотеката
10:00 – По света и у нас- информационна емисия
10:10 – Денят отблизо: Зелената линейка
11:00 – Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
12:00 – По света и у нас- информационна емисия
12:30 – Малки истории
12:40 – Телепазарен прозорец
12:55 – Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/
13:40 – Телепазарен прозорец
13:55 – Сен Тропе – тв филм /242 епизод/
14:50 – Телепазарен прозорец
15:05 – Младият Дракула – тв филм /10 епизод/
15:35 – Телепазарен прозорец
15:50 – Частен случай- публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова
16:00 – По света и у нас- информационна емисия
16:10 – Новини на турски език
16:20 – Ретро следобед: „Златният Орфей 1988г.” /Рецитал на Пако де Лусия/
17:05 – Дързост и красота – тв филм /3138 епизод/
17:30 – Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
18:00 – По света и у нас- информационна емисия
18:25 – Зелена светлина- еко рубрика на „По света и у нас”
18:30 – Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:45 – Шатовалон – тв филм /7 епизод/
19:40 – Лека нощ, деца!: Приключенията на буболечките
20:00 – По света и у нас- информационна емисия
20:45 – Спортни новини
20:55 – Момчетата от „Медисън” авеню – тв филм /10 епизод/
21:45 – Студио „Футбол”
22:05 – Футбол: Среща-реванш от турнира за Лига „Европа”
24:00 – Зелена светлина- еко рубрика на „По света и у нас”
00:05 – Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/
00:50 – Шатовалон – тв филм /7 епизод/п/
01:45 – По света и у нас /п от 20:00/
02:30 – Момчетата от „Медисън” авеню – тв филм /10 епизод/п/
03:20 – Футбол: Среща-реванш от турнира за Лига „Европа” /запис/
05:00 – Днес и утре/п/
05:20 – Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу/п/
05:50 – Дързост и красота – тв филм /3138 епизод/п/


Петък, 15 март

06:15 – Телепазарен прозорец
06:30 – Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00 – По света и у нас- информационна емисия
09:10 – Денят започва с Култура- информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00 – По света и у нас- информационна емисия
10:10 – Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:00 – Парламентарен контрол – пряко предаване от НС
14:00 – Открито с Валя Ахчиева/п/
14:30 – Великите българи: Паисий Хилендарски – документален филм/п/
15:05 – Младият Дракула – тв филм /11 епизод/
15:35 – Европа на фокус
16:00 – По света и у нас- информационна емисия
16:10 – Новини на турски език
16:20 – Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35 – Студио „Футбол”
17:00 – Футбол: „Черноморец” – „Ботев” , среща от първенството на „А”ПФГ – пряко предаване от Бургас
19:00 – Шатовалон – тв филм /8 епизод/
20:00 – По света и у нас- информационна емисия
20:45 – Спортни новини
21:00 – Панорама с Бойко Василев- публицистично обзорно предаване
22:00 – Падащи звезди – сатирично шоу с водещи Стефан Щерев и Яна Грудева
23:00 – По света и у нас- информационна емисия
23:05 – Зелена светлина
23:10 – Обзор „Лига Европа”
23:35 – В 11:14 вечерта – игрален филм /САЩ, 2003г./, режисьор Грег Маркс, в ролите: Рейчъл Ли Кук, Бен Фостър, Кларк Грег и др.
01:00 – Панорама с Бойко Василев/п/
02:00 – Световно първенство по фигурно пързаляне: Волна програма /мъже/, пряко предаване от Канада
04:00 – Футбол: „Черноморец” – „Ботев” , среща от първенството на „А”ПФГ /запис/
05:45 – Днес и утре/п/
06:00 – Шатовалон – тв филм /8 епизод/п/
06:55 – Денят отблизо: Зелената линейка/п/


Събота, 16 март

07:45 – Телепазарен прозорец
08:00 – Спилитим и Рашо – тв филм
08:30 – Без багаж – туристическо реалити
09:00 – Животът и други неща – съботно токшоу с водещи Асен и Сибина Григорови
10:55 – Световна купа по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /мъже, 1 манш/, пряко предаване от Линцерхайде /Швейцария/
12:00 – По света и у нас- информационна емисия
12:30 – Иде нашенската музика- фолклорно шоу с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
13:25 – Световна купа по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /мъже, 2 манш/, пряко предаване от Линцерхайде /Швейцария/
14:30 – Малки истории – коментарно студио с водещи Ирен Леви и Иво Христов
15:30 – Световно първенство по фигурно пързаляне: Най-доброто от волната програма /мъже/, запис
16:30 – Великите българи: Иван Вазов – документален филм
17:00 – Вяра и общество с Горан Благоев- предаване за религия и култура
17:55 – Виж БиБиСи: „Доналд Тръмп – войната за голф игрището” – документален филм
19:00 – Срещу новините- сатирично ток шоу с водещи Косьо Лунгов и Играта
19:45 – Лека нощ, деца!: Малкия принц
20:00 – По света и у нас- информационна емисия
20:45 – Шоуто на Канала- развлекателно шоу, с участието на Тончо Токмакчиев, Ани Михайлова, Камен Воденичаров, Тодор Башиянов, Стефан Щерев – Чечо и др.
21:45 – Синоптичката – игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Блейн Уивър, в ролите: Триша О’Кели, Марк Хармън, Райън Девлин и др.
23:20 – Церемония по връчване наградите на Международния фестивал „София Филм Фест 2013” /запис/
23:50 – По света и у нас- информационна емисия
24:00 – Трето полувреме
00:50 – В 11:14 вечерта – игрален филм/п/
02:15 – Срещу новините/п/
03:00 – Световно първенство по фигурно пързаляне: Волна програма /жени/, пряко предаване от Канада
05:00 – Днес и утре/п/
05:15 – Синоптичката – игрален филм/п/
06:50 – Иде нашенската музика/п/


Неделя, 17 март

07:45 – Телепазарен прозорец
08:00 – Неделно Евангелие
08:05 – Спилитим и Рашо – тв филм
08:30 – Малкият принц – анимационен филм
08:55 – Денят започва… в неделя- – развлекателно предаване с водещ Георги Любенов
09:55 – Световна купа по ски алпийски дисциплини: Слалом /мъже, 1 манш/, пряко предаване от Линцерхайде /Швейцария/
11:00 – Денят отблизо с Мира- магазинно предаване с водещa Мира Добрева
12:00 – По света и у нас- информационна емисия
12:25 – Световна купа по ски алпийски дисциплини: Слалом /мъже, 2 манш/, пряко предаване от Линцерхайде /Швейцария/
13:15 – Неделя х 3- ток шоу с водещи Андрей Захариев, Мария Силвестър, Александър Сано
15:25 – Шампионска лига по волейбол: Финална среща /мъже/, пряко предаване от Омск /Русия/
17:45 – Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:00 – Студени следи с Надя Обретенова- предаване за разследваща журналистика
19:00 – Срещу новините – сатирично ток шоу с водещи Косьо Лунгов и Играта
19:45 – Лека нощ, деца!: Малкият принц
20:00 – По света и у нас- информационна емисия
20:45 – Световно първенство по фигурно пързаляне: Гала концерт – пряко предаване от Канада
22:30 – Дребна риба – игрален филм /Австралия, 2005г./, режисьор Роуан Удс, в ролите: Кейт Бланчет, Сам Нийл, Хюго Уийвинг и др.
00:25 – Нощни птици
01:25 – Срещу новините/п/
02:10 – Студени следи с Надя Обретенова/п/
03:10 – Дребна риба – игрален филм/п/
05:15 – Виж БиБиСи: „Доналд Тръмп – войната за голф игрището” – документален филм/п/