» Програма на БНТ 2

Програма на БНТ 2

Седмична програма на БНТ 2

BNT2Програма за 11 март 2012 година – 17 март 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 март

06:30 – Да живееш екологично – документална поредица /21 епизод/п/
07:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00 – Бесарабски мечти – документален филм /п/
10:30 – Уроци по английски език: Word on the Street – Transport and Travel /пети урок/
11:00 – Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
11:30 – Афиш – културно-информационно предаване /п/
11:45 – Животните – етология и фолклор – научнопопулярен филм
12:10 – Вълкът и седемте козлета – анимационен филм /трети и четвърти епизод/
12:20 – Потребителската кошница /п/
12:30 – България 12.30 – кратки новини
12:40 – Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/п/
13:10 – Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев /п/
14:10 – Планетата Земя – документална поредица /п/
14:40 – Знаете ли, че…: Хрельовата кула /БНТ 2 Благоевград/
14:45 – Ай да идем – фолклорно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
15:45 – Телепазарен прозорец
16:00 – България днес – информационен блок
18:00 – Китайската цивилизация – документален филм /първа част/
18:50 – Местно време /БНТ 2 Русе/
19:25 – Потребителската кошница
19:30 – България 19.30 – централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
20:00 – Сага за Форсайтови – тв сериен филм (Великобритания, 2002 г.), режисьор Кристофър Минол, в ролите: Деймиън Луис, Рупърт Грейвс, Джина Маккий, Корин Редгрейв, Йоан Гръфъд и др. /първи епизод/
21:15 – Пиано Екстраваганца – концерт на Елмира Дърварова (цигулка) и Отавио Брунети (пиано)
22:15 – Европейски дневник /п/
22:25 – Премиера – документална поредица
22:50 – Знаете ли, че…: Хрельовата кула /БНТ 2 Благоевград/п/
23:00 – България 19.30 – централни новини /п/
23:30 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/ /Благоевград/
00:30 – 95 години ПФК „Черно море” – документален филм, 2008 /БНТ 2 Варна/първа част/
01:00 – Неизчезващите: „Очакване” – тв сериен филм (1986), режисьор Неделчо Чернев, в ролите: Коста Цонев, Емилия Радева, Елжана Попова, Атанас Атанасов, Петър Слабаков, Леда Тасева, Асен Миланов, Златина Тодева и др. /първа серия/
02:05 – Ай да идем – фолклорно шоу /БНТ 2 София/п/
03:05 – Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев /п/
04:05 – България днес – информационен блок /п/
06:05 – Знаете ли, че…: Детските игри в стара София /БНТ 2/п/
06:15 – Вълкът и седемте козлета – анимационен филм /трети и четвърти епизод/п/
06:25 – Потребителската кошница /п/


Вторник, 12 март

06:30 – Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00 – Днес и утре
10:15 – Дързост и красота – тв сериал /3110 епизод/
10:40 – Зима на Витоша – научнопопулярен филм
11:00 – Около света – документална поредица /първи епизод/п/
11:30 – Йога за всеки /БНТ 2 Русе/п/
11:50 – Маратон – тв филм на Евровизия
12:05 – „Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /първа и втора серия/
12:20 – Потребителската кошница /п/
12:30 – България 12.30 – кратки новини
12:40 – Местно време /БНТ 2 Русе/п/
13:10 – Бабугерите на Разлог – документален филм
13:30 – Алпийски висоти – научнопопулярен филм
13:45 – Часът на зрителите /п/
14:10 – Европейски маршрути: Лондон
14:25 – Сага за Форсайтови – тв сериен филм, Великобритания /първи епизод/п/
15:45 – Телепазарен прозорец
16:00 – Волейбол /мъже/: Полуфинална среща за Купа България /пряко предаване от зала „Орловец”, Габрово/
18:00 – Дързост и красота – тв сериал /3110 епизод/п/
18:25 – Малкият принц – анимационен филм /първа серия/
18:50 – Местно време /БНТ 2 Варна/
19:25 – Потребителската кошница
19:30 – България 19.30 – централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
20:00 – Сага за Форсайтови – тв сериен филм, Великобритания /втори епизод/
21:10 – Акустична вечер с Нели Рангелова
22:35 – Премиера – документална поредица
23:00 – България 19.30 – централни новини /п/
23:30 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/
00:30 – Местно време /БНТ 2 Варна/п/
01:00 – Неизчезващите: „Свидетели” – тв сериен филм /втора серия/
02:15 – Пиано Екстраваганца – концерт на Елмира Дърварова (цигулка) и Отавио Брунети (пиано) /п/
03:15 – Премиера – документална поредица /п/
03:40 – Зима на Витоша – научнопопулярен филм /п/
04:00 – България днес – информационен блок /п/
06:00 – Знаете ли, че…: Хрельовата кула /БНТ 2 Благоевград/п/
06:10 – „Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /първа и втора серия/
06:25 – Потребителската кошница /п/


Сряда, 13 март

06:30 – Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00 – Япония днес
10:15 – Дързост и красота – тв сериал /3111 епизод/
10:35 – Днес и утре
11:00 – Еко: Брикети от съдби /БНТ2 Пловдив/п/
11:30 – Йога за всеки /БНТ 2 Русе/п/
11:50 – Компютърна игра – тв филм на Евровизия
12:05 – „Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /трета и четвърта серия/
12:20 – Потребителската кошница /п/
12:30 – България 12.30 – кратки новини
12:40 – Местно време /БНТ 2 Варна/п/
13:10 – Кръстопътни времена: Кино, кино
13:20 – Любовта към парите: „Ерата на риска” – документален филм от поредица „Виж ВВС” /2 епизод/
14:15 – Произведено в Германия
14:35 – Сага за Форсайтови – тв сериен филм, Великобритания /втори епизод/п/
15:45 – Телепазарен прозорец
16:00 – България днес – информационен блок
17:30 – Волейбол /мъже/: Финал за Купата на България – пряко предаване
19:25 – Потребителската кошница
19:30 – България 19.30 – централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
20:00 – Под прикритие – тв сериен филм /втори сезон, 7 епизод/
20:55 – Пътешественик: „Мистериите на Прага” – научнопопулярна поредица
21:30 – Абсурдите с Румен Бахов /БНТ 2 Пловдив/
22:00 – Концерт на група „Булгара”
22:30 – Планетата Земя – документална поредица
23:00 – България 19.30 – централни новини /п/
23:30 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/
00:30 – 95 години ПФК „Черно море” – документален филм, 2008 /БНТ 2 Варна/втора част/
01:00 – Неизчезващите: „Знаци” – тв сериен филм /трета серия/
02:10 – Рок с Милена /п/
03:10 – Премиера – документална поредица /п/
03:35 – Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
04:05 – България днес – информационен блок /п/
05:35 – След слънцето първи – документален филм /БНТ 2 Варна/
06:10 – „Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /трета и четвърта серия/
06:25 – Потребителската кошница /п/


Четвъртък, 14 март

06:30 – Премиера – документална поредица /п/
07:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00 – Япония днес
10:15 – Дързост и красота – тв сериал /3112 епизод/
10:35 – Ай да идем – фолклорно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
11:35 – Хроника на Руско-Турската освободителна война – документален филм /трети филм/
12:05 – „Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /пети и шеста серия/
12:20 – Потребителската кошница /п/
12:30 – България 12.30 – кратки новини
12:40 – Да открием Германия
13:10 – Европейски маршрути: Братислава – старият град
13:20 – Пътешественик: „Мистериите на Прага” – научнопопулярна поредица /п/
13:50 – Пиано Екстраваганца – концерт на Елмира Дърварова и Отавио Брунети /п/
14:50 – Под прикритие – тв сериен филм /втори сезон, 7 епизод/п/
15:45 – Телепазарен прозорец
16:00 – България днес – информационен блок
18:00 – Дързост и красота – тв сериал /3112 епизод/
18:25 – Малкият принц – анимационен филм /втора серия/
18:50 – Местно време /БНТ 2 Пловдив/
19:25 – Потребителската кошница
19:30 – България 19.30 – централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
20:00 – Под прикритие – тв сериен филм /втори сезон, 8 епизод/
20:55 – Хитовете на 2012 година – концерт с участието на Ангел и Моисей, балет „Нова”, Теди Кацарова, Voice of Boys, Deep Zone, Рафи, Дивна, Лора Караджова, Криско и др.
22:15 – Цвят в мрака /п/
22:30 – Около света – документална поредица /втори епизод/
23:00 – България 19.30 – централни новини /п/
23:30 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/
00:30 – Местно време /БНТ 2 Пловдив/
01:00 – Неизчезващите: „Обицата” – тв сериен филм /четвърта серия/
02:10 – Избрано от „Добро утро с БНТ 2” /п/
03:40 – Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:10 – България днес – информационен блок /п/
06:10 – „Мили Бате” – Писма на един дакел – тв филм /пети и шеста серия/п/
06:25 – Потребителската кошница /п/


Петък, 15 март

06:30 – Премиера – документална поредица /п/
07:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
09:00 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок
10:00 – Европа днес
10:15 – Дързост и красота – тв сериал /3113 епизод/
10:40 – Ленти и документи
11:25 – Световна купа по ски алпийски дисциплини – отборно състезание /мъже и жени/ , пряко предаване от Ленцерхайде, Швейцария
13:00 – България 12.30 – кратки новини
13:10 – Опознай България /п/
13:40 – Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:10 – Шоуто на Акрани /п/
15:05 – Под прикритие – тв сериен филм /втори сезон, 2 епизод/п/
16:00 – България днес – информационен блок
18:00 – Дързост и красота – тв сериал /3113 епизод/п/
18:25 – Малкият принц – анимационен филм /трета серия/
18:50 – Местно време /БНТ 2 София/
19:25 – Потребителската кошница
19:30 – България 19.30 – централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
20:00 – Световно първенство по фигурно пързаляне: Спортни двойки, волна програма /пряко предаване от Канада/
21:00 – Кофеин – игрален филм (2006), режисьор Джон Косгроув, в ролите: Марша Томасън, Мена Сувари, Марк Пелегрино, Орналдо Сийл и др.
22:25 – Европейски дневник /п/
22:35 – Да живееш екологично – документална поредица /21 епизод/п/
23:00 – България 19.30 – централни новини /п/
23:30 – Добро утро с БНТ 2 – сутрешен блок /п/
00:30 – Местно време /БНТ 2 София/п/
01:00 – Неизчезващите: „Белият кон” – тв сериен филм /пета серия/
02:05 – The Вest 3 – концерт на Георги Христов /п/
03:30 – Днес и утре /п/
04:00 – България днес – информационен блок /п/
06:00 – Животните – етология и фолклор – научнопопулярен филм /п/
06:25 – Потребителската кошница /п/


Събота, 16 март

06:30 – Потребителската кошница /п/
07:00 – Световно първенство по фигурно пързаляне: Мъже, волна програма /запис/
08:00 – Избрано от „Добро утро с БНТ 2”
09:30 – Да живееш екологично – документална поредица /21 епизод/п/
10:00 – Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев
11:00 – Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
11:30 – Ай да идем – фолклорно предаване /БНТ 2 Благоевград/
12:30 – България 12.30 – кратки новини
12:40 – Потребителската кошница
13:10 – Световна купа по сноуборд /жени/ – бордър крос, Ароса, Швейцария
13:45 – Знаете ли, че…: Телевизионната кула в Русе /БНТ 2 Русе/
13:50 – Световните градове на България: „Батак – долина на светци” – документален филм
14:25 – Световна купа по биатлон /мъже/: 12,5 км преследване – пряко предаване от Ханти-Мансийск, Русия
15:10 – Европейски дневник
15:20 – Силян Щърка – тв филм
15:45 – Около света – документална поредица /втори епизод/п/
16:15 – Опознай България
16:45 – Премиера – документална поредица /п/
17:10 – Адаптация – игрален филм (САЩ, 2002 г.), режисьор Спайк Джоунзи, в ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър и др.
19:00 – Часът на зрителите
19:30 – България 19.30 – централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
20:00 – Паста – тв сериал, Република Корея /8 епизод/
21:05 – Часът на българската музика: „Гравити Ко”
22:05 – Световно първенство по фигурно пързаляне: Танцови двойки, волна програма /пряко предаване от Канада/
24:00 – Рецепта за култура – токшоу с Юрий Дачев /п/
01:00 – Белла рок фест, Петрич 2012: Концерт на група „Конкурент”
01:35 – Премиера – документална поредица /п/
02:00 – Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:30 – Часът на зрителите /п/
03:00 – Абсурдите с Румен Бахов /БНТ 2 Пловдив/п/
03:30 – Избрано от „Добро утро с БНТ 2” /п/
05:00 – Часът на българската музика: „Гравити Ко”
06:00 – Планетата Земя – документална поредица /п/


Неделя, 17 март

06:30 – Около света – документална поредица /втори епизод/п/
07:00 – Световно първенство по фигурно пързаляне: Жени, волна програма /запис/
08:00 – Уроци по английски език: Word on the Street – Transport and Travel /пети урок/п/
08:30 – Опознай България /п/
09:00 – Неделна литургия – пряко предаване от Варна
10:00 – Студио: Формула 1, 2013
10:30 – Формула 1, 2013: Мелбърн, Австралия /запис/
12:30 – България 12.30 – кратки новини
12:40 – Телепазарен прозорец
12:55 – Афиш – културно-информационно предаване
13:10 – Нови приятелства в Куба – документален филм на Евровизия
13:25 – Шоуто на Акрани /п/
14:25 – Световна купа по биатлон: 15 км масов старт /мъже/ – пряко предаване от Ханти-Мансийск, Русия
15:15 – Да живееш екологично – документална поредица /22 епизод/
15:40 – Синьо лято: „Срещата” – детски тв сериал /Испания/първа серия/
16:40 – Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
17:10 – Да останем приятели – игрален филм /п/
18:50 – Планетата Земя – документална поредица /п/
19:20 – Европейски дневник /п/
19:30 – България 19.30 – централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/
20:00 – Паста – тв сериал, Република Корея /9 епизод/
21:05 – Класиката среща Бийтълс – концерт с участието на Калина Христова, Русенската филхармония и детски хор „Пим-Пам” с диригент Найден Тодоров
22:05 – Афиш – културно-информационно предаване /п/
22:20 – Адаптация – игрален филм /п/
24:10 – Шоуто на Акрани /п/
01:10 – Премиера – документална поредица /п/
01:35 – Да живееш екологично – документална поредица /22 епизод/п/
02:00 – Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
02:30 – Европейски дневник /п/
02:40 – Избрано от фонда на БНТ: Гала концерт на Калуди Калудов /тенор/ с участието на симфоничен оркестър с диригент Пламен Първанов
03:40 – Знаете ли, че…: Зала „България” /БНТ 2 София/п/
03:45 – Опознай България /п/
04:15 – Потребителската кошница /п/
04:45 – Афиш – културно – информационно предаване /п/
05:00 – Синьо лято: „Срещата” – детски тв сериал /Испания/първа серия/п/
06:00 – Еко: Брикети от съдби /БНТ2 Пловдив/п/