» Програма на Канал 3

Програма на Канал 3

Седмична програма на телевизия Канал 3

Програма за 11 февруари 2012 година – 17 февруари 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 февруари

08:00 – „Пет за четири“ /п./ – неспортно предаване на Сашо Диков
09:00 – „Tелешоп“
09:15 – „Всеки ден с Роси“ – сутрешен блок с Роси Русева
10:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
11:45 – „Телемаркет“
12:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
12:45 – „Телешоп“
13:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
13:45 – „Телешоп“
14:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
14:45 – „Телемаркет“
15:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
15:45 – „Телешоп“
16:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
16:20 – „Телешоп“
16:35 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
17:45 – „Днес по Канал 3“ – предаване на „Канал 3“
18:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков
19:00 – „Tелешоп“
19:15 – „Спорт в обектива“ – предаване на „Канал 3“
20:00 – „Властта днес“ – предаване на „Канал 3“
21:00 – „Жълтини“
21:30 – „Изяжте Крум Савов“ – предаване на „Канал 3“
22:30 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков/п/
23:30 – „Еротичен бутик“
23:50 – „Еротични нощи“ – еротика
03:45 – „Всеки ден с Роси“ /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30 – „Властта днес“ /п./ – предаване на „Канал 3“
05:30 – „Изяжте Крум Савов“ /п./ – предаване на „Канал 3“
06:30 – „Спорт в обектива“ /п./ – предаване на „Канал 3“


Вторник, 12 февруари

07:15 – „Жълтини“ /п./
08:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков/п/
09:00 – „Tелешоп“
09:15 – „Всеки ден с Роси“ – сутрешен блок с Роси Русева
10:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
11:40 – „Tелешоп“
12:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
12:45 – „Телемаркет“
13:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
13:45 – „Телешоп“
14:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
14:45 – „Телемаркет“
15:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
15:45 – „Телешоп“
16:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
16:20 – „Телешоп“
16:35 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
17:45 – „Днес по Канал 3“ – предаване на „Канал 3“
18:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков
19:00 – „Tелешоп“
19:15 – „Спорт в обектива“ – предаване на „Канал 3“
20:00 – „Властта днес“ – предаване на „Канал 3“
21:00 – „Жълтини“
21:30 – „Властта вчера и днес“ – обзорно предаване на „Канал 3“
22:30 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков/п/
23:30 – „Еротичен бутик“
23:50 – „Еротични нощи” – еротика
03:45 – „Всеки ден с Роси“ /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30 – „Властта днес” /п./ – предаване на „Канал 3“
05:30 – „Властта вчера и днес“ – обзорно предаване на „Канал 3“/п/
06:30 – „Спорт в обектива“ /п./ – предаване на „Канал 3“


Сряда, 13 февруари

07:15 – „Жълтини“ /п./
08:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков/п/
09:00 – „Tелешоп“
09:15 – „Всеки ден с Роси“ – сутрешен блок с Роси Русева
10:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
11:45 – „Телемаркет“
12:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ /„WEB Жълтини“
12:45 – „Телешоп“
13:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
13:45 – „Телемаркет“
14:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
14:40 – „Tелешоп“
15:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
15:45 – „Tелешоп“
16:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
16:20 – „Tелешоп“
16:35 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
17:45 – „Днес по Канал 3“ – предаване на „Канал 3“
18:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков
18:45 – „Tелешоп“
19:00 – „Часът на другата България“ – информационен блок с Б. Томалевски и Ал. Маринов
20:00 – „Властта днес“ – предаване на „Канал 3“
20:30 – „Спорт в обектива“ – предаване на „Канал 3“
21:00 – „Жълтини“
21:30 – „Неудобните“ – предаване с Маргарита Димитрова
22:30 – „Без монтаж“ – предаване за актуални теми
23:00 – „Психологически портрет“ – предаване за паранормалното
00:00 – „Еротичен бутик“
00:20 – „Еротични нощи“ – еротика
03:45 – „Всеки ден с Роси“ /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30 – „Властта днес“ /п./ – предаване на „Канал 3“
05:00 – „Спорт в обектива“ /п./ – предаване на „Канал 3“
05:30 – „Неудобните“ /п./ – предаване с Маргарита Димитрова
06:30 – „Спорт в обектива“ /п./ – предаване на „Канал 3“
07:00 – „Властта днес“ /п./ – предаване на „Канал 3“


Четвъртък, 14 февруари

07:30 – „Жълтини“ /п./
08:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков /п/
09:00 – „Tелешоп“
09:15 – „Всеки ден с Роси“ – сутрешен блок с Роси Русева
10:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
11:45 – „Телемаркет“
12:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ /„WEB Жълтини“
12:45 – „Tелешоп“
13:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
13:45 – „Телемаркет“
14:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
14:40 – „Tелешоп“
15:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
15:45 – “Tелешоп”
16:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
16:20 – „Tелешоп“
16:35 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
17:45 – „Днес по Канал 3“ – предаване на „Канал 3“
18:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков
19:00 – „Tелешоп“
19:20 – „Политика и спорт“ – авторско предаване на Иван Търпоманов
20:00 – „Спорт в обектива“ – предаване на „Канал 3“
20:30 – „Властта днес“ – предаване на „Канал 3“
21:00 – „Жълтини“
21:30 – „Вън от рая“ – авторско предаване на Лили Маринкова
22:30 – „Рандеву“ – предаване за фенове и музика на „Канал 3“
23:30 – „Еротичен бутик“
23:50 – „Еротични нощи“ – еротика
03:45 – „Всеки ден с Роси“ /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков /п/
05:30 – „Вън от рая“ /п./ – авторско предаване на Лили Маринкова
06:30 – „Спорт в обектива“ /п./ – предаване за спорт на „Канал 3“


Петък, 15 февруари

07:15 – „Жълтини“/п./
08:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков /п/
09:00 – „Tелешоп“
09:15 – „Всеки ден с Роси“ – сутрешен блок с Роси Русева
10:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
11:40 – „Tелешоп“
12:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ / „WEB Жълтини“
12:45 – „Телемаркет“
13:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
13:45 – „Телешоп“
14:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
14:45 – „Телемаркет“
15:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
15:45 – „Tелешоп“
16:00 – „Свободата на живо по Канал 3“ /„WEB Жълтини“
16:20 – „Tелешоп”
16:35 – „Свободата на живо по Канал 3“ – информационен блок с директни излъчвания
17:45 – „Днес по Канал 3“ – предаване на „Канал 3“
18:00 – „5 за 4“ – ежедневно предаване на Сашо Диков
19:00 – „Tелешоп“
19:15 – „Спорт в обектива“ – предаване на „Канал 3“
20:00 – „Властта днес“ – предаване на „Канал 3“
21:00 – „Жълтини“
21:30 – „Пет за четири“ – /Стажанта броди в Парламента/-неспортно предаване на С.Диков
23:00 – „Жълтини“/п./
23:30 – „Еротичен бутик“
23:50 – „Еротични нощи“ – еротика
03:45 – „Всеки ден с Роси“ /п./ – сутрешен блок с Роси Русева
04:30 – „Властта днес“ /п./ – предаване на „Канал 3“
05:30 – „Жълтини“ /п./
06:00 – „Пет за четири“ /п./ – неспортно предаване на Сашо Диков


Събота, 16 февруари

07:40 – „Tелешоп“
07:55 – „Мини Мис и Мини Мистър“ с Илиана Балийска
08:55 – „Tелешоп“
09:10 – „Жълтини“ /п./
09:30 – „Рандеву“ /п./ – предаване за фенове и музика на „Канал 3“
10:30 – „Пет за четири“ /п./ – неспортно предаване на Сашо Диков
12:00 – „Неудобните“ /п./ – предаване с Маргарита Димитрова
13:00 – „Tелешоп“
13:15 – „Жълтини“ /п./
13:35 – „Телемаркет“
13:50 – „Политика и спорт“ /п./ – авторско предаване на Иван Търпоманов
14:35 – „Tелешоп“
14:50 – „Жълтини“ /п./
15:10 – „Tелешоп“
15:25 – „Вън от рая“ /п./ – авторско предаване на Лили Маринкова
16:25 – „Tелешоп“
16:40 – „Жълтини“ /п./
17:00 – „Без монтаж“ – предаване за актуални теми
18:00 – „Телемаркет“
18:15 – „Без монтаж“ – предаване за актуални теми
19:00 – „Едно към едно“ – предаване за спорт на „Канал 3“
22:30 – „Рандеву“ /п./ – предаване за фенове и музика на „Канал 3“
23:30 – „Еротичен бутик“
23:50 – „Еротични нощи” – еротика
04:00 – „Едно към едно“ /п./ – предаване за спорт на „Канал 3


Неделя, 17 февруари

07:30 – „Мини Мис и Мини Мистър“ с Илиана Балийска /п/
08:30 – „Tелешоп“
08:45 – „Психологически портрет“ /п./ – предаване за паранормалното
09:45 – „Tелешоп“
10:00 – „Часът на другата България“ – информационен блок с Б. Томалевски и Ал. Маринов/п/
11:00 – „Tелешоп“
11:15 – „Жълтини“ /п./
11:40 – „Tелешоп“
12:00 – „Поздравителен концерт“
13:30 – „Tелешоп“
13:45 – „Вън от рая“ /п./ – авторско предаване на Лили Маринкова
14:45 – „Телемаркет“
15:00 – „Жълтини“/п./
15:25 – „Неудобните“ /п./ – предаване с Маргарита Димитрова
16:25 – „Телемаркет“
16:40 – „Жълтини“ /п./
17:00 – „Без монтаж“ – предаване за актуални теми
18:00 – „Tелешоп“
18:15 – „Спортът по Канал 3 с Крум Савов“
20:15 – „Жълтини“ /п./
21:00 – „Едно към едно“ – предаване за спорт на „Канал 3“
22:00 – „Пет за четири“ /п./ – неспортно предаване на Сашо Диков
23:30 – „Еротичен бутик“
00:00 – „Еротични нощи“ – еротика
05:00 – „Спортът по Канал 3 с Крум Савов“ /п./
07:00 – „Едно към едно“ – предаване за спорт на „Канал 3“ /п./