» Програма на Super 7

Програма на Super 7

Седмична програма на телевизия super 7

Програма за 11 февруари 2012 година – 17 февруари 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 февруари

06:00 – „Мусти 3 D”, анимация
06:20 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 8, анимация
06:45 – „Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 16
07:10 – „Господин Видра”, анимация
07:15 – „Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 12, анимация
07:40 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 13
08:05 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 17
08:30 – „Том и Джери”, анимация
08:55 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 8, анимация
09:15 – „Господин Видра”, анимация
09:20 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 3, анимация
09:45 – „Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 20
10:10 – „Часът на Nickelodeon: „Тру Джаксън”, сезон 2, еп. 33
10:35 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 12
11:00 – „Клуб Уинкс”, сезон 2, еп. 23 и 24
11:50 – „Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 103 и 104
12:15 – „Пингвин в джунглата”, анимация
12:20 – „Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 21 и 22
13:10 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 22
13:35 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 21
14:00 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 4, анимация
14:25 – „Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 21
14:55 – „Часът на Nickelodeon: „Тру Джаксън”, сезон 2, еп. 34
15:20 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 13
15:50 – „Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 23 и 24
16:20 – „Клуб Уинкс”, сезон 2, еп. 25 и 26
17:20 – „Любопитният Джорджс”, сезон 2, еп. 13, анимация
17:40 – „Пингвин в джунглата”, анимация
17:45 – „Том и Джери, анимация
18:10 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 17
18:35 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 13
19:00 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 9, анимация
19:25 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 23
19:50 – „Пингвин в джунглата”, анимация
19:55 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 26
20:20 – „Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 21
20:45 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 13
21:10 – „Само за снимка”, сериал, сезон 7, еп. 20 и 21
22:00 – „Карма”, сериал, сезон 1, еп. 1
23:00 – „Мтериалистки”, Романтична комедия, САЩ, 2006

От 00:40 до 06:00 – повторения


Вторник, 12 февруари

06:00 – „Мусти 3 D”, анимация
06:20 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 9, анимация
06:45 – „Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 17
07:10 – „Господин Видра”, анимация
07:15 – „Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 13, анимация
07:40 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 14
08:05 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 18
08:30 – „Том и Джери”, анимация
08:55 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 9, анимация
09:15 – „Господин Видра”, анимация
09:20 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 4, анимация
09:45 – „Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 21
10:10 – „Часът на Nickelodeon: „Тру Джаксън”, сезон 2, еп. 34
10:35 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 13
11:00 – „Клуб Уинкс”, сезон 2, еп. 25 и 26
11:50 – „Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 1 и 2
12:15 – „Пингвин в джунглата”, анимация
12:20 – „Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 23 и 24
13:10 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 23
13:35 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 22
14:00 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 5, анимация
14:25 – „Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 22
14:55 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 1
15:20 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 14
15:50 – „Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 25 и 26
16:20 – „Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 1 и 2
17:20 – „Любопитният Джорджс”, сезон 2, еп. 14, анимация
17:40 – „Пингвин в джунглата”, анимация
17:45 – „Том и Джери, анимация
18:10 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 18
18:35 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 14
19:00 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 10, анимация
19:25 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 24
19:50 – „Пингвин в джунглата”, анимация
19:55 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 7, еп. 1
20:20 – „Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 22
20:45 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 14
21:10 – „Само за снимка”, сериал, сезон 7, еп. 22 и 23
22:00 – „Карма”, сериал, сезон 1, еп. 2
23:00 – „Любов и вендета”, сериал, еп. 5
23:55 – „Хищна природа, сериал, еп. 25

От 00:40 до 06:00 – повторения


Сряда, 13 февруари

06:00 – „Мусти 3 D”, анимация
06:20 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 10, анимация
06:45 – „Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 18
07:10 – „Господин Видра”, анимация
07:15 – „Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 14, анимация
07:40 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 15
08:05 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 19
08:30 – „Том и Джери”, анимация
08:55 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 10, анимация
09:15 – „Господин Видра”, анимация
09:20 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 5, анимация
09:45 – „Приключенията на Джими Неутрон – момчето гений”, сезон 3, еп. 22
10:10 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 1
10:35 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 14
11:00 – „Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 1 и 2
11:50 – „Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 3 и 4
12:15 – „Пингвин в джунглата”, анимация
12:20 – „Ласи”, сериал, сезон 2, еп. 25 и 26
13:10 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 24
13:35 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 23
14:00 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 6, анимация
14:25 – „Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 1, анимация
14:55 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 2
15:20 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 15
15:40 – „В зората на времето”, сезон 1, еп. 1 и 2, анимация
16:20 – „Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 3 и 4
17:20 – „Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 15, анимация
17:40 – „Пингвин в джунглата”, анимация
17:45 – „Том и Джери, анимация
18:10 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 19
18:35 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 15
19:00 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 11, анимация
19:25 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 25
19:50 – „Пингвин в джунглата”, анимация
19:55 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 7, еп. 2
20:20 – „Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 1, анимация
20:45 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 15
21:10 – „Само за снимка”, сериал, сезон 7, еп. 24
21:35 – „Стъпка по стъпка”, сериал, сезон 4, еп. 1
22:00 – „Карма”, сериал, сезон 1, еп. 3
23:00 – „Любов и вендета”, сериал, еп. 6
23:55 – „Хищна природа, сериал, еп. 26

От 00:40 до 06:00 – повторения


Четвъртък, 14 февруари

06:00 – „Мусти 3 D”, анимация
06:20 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 11, анимация
06:45 – „Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 19
07:10 – „Господин Видра”, анимация
07:15 – „Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 15, анимация
07:40 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 16
08:05 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 20
08:30 – „Том и Джери”, анимация
08:55 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 11, анимация
09:15 – „Господин Видра”, анимация
09:20 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 6, анимация
09:45 – „Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 1, анимация
10:10 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 2
10:35 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 2, еп. 15
11:00 – „Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 3 и 4
11:50 – „Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 5 и 6
12:15 – „Пингвин в джунглата”, анимация
12:20 – „В зората на времето”, сезон 1, еп. 1 и 2, анимация
13:10 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 25
13:35 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 24
14:00 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 7, анимация
14:25 – „Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 2, анимация
14:55 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 3
15:20 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 3, еп. 1
15:40 – „В зората на времето”, сезон 1, еп. 3 и 4, анимация
16:20 – „Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 5 и 6
17:20 – „Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 16, анимация
17:40 – „Пингвин в джунглата”, анимация
17:45 – „Том и Джери, анимация
18:10 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 20
18:35 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 16
19:00 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 12, анимация
19:25 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 26
19:50 – „Пингвин в джунглата”, анимация
19:55 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 7, еп. 3
20:20 – „Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 2, анимация
20:45 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 3, еп. 1
21:10 – „Стъпка по стъпка”, сериал, сезон 4, еп. 2 и 3
22:00 – „Карма”, сериал, сезон 1, еп. 4
23:00 – „Любов и вендета”, сериал, еп. 7
23:55 – „Хищна природа, сериал, еп. 27

От 00:40 до 06:00 – повторения


Петък, 15 февруари

06:00 – „Мусти 3 D”, анимация
06:20 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 12, анимация
06:45 – „Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 20
07:10 – „Господин Видра”, анимация
07:15 – „Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 16, анимация
07:40 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 17
08:05 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 2, еп. 1
08:30 – „Том и Джери”, анимация
08:55 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 12, анимация
09:15 – „Господин Видра”, анимация
09:20 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 7, анимация
09:45 – „Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 2, анимация
10:10 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 3
10:35 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 3, еп. 1
11:00 – „Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 5 и 6
11:50 – „Лигата на суперзлите”, анимация, еп. 7 и 8
12:15 – „Пингвин в джунглата”, анимация
12:20 – „В зората на времето”, сезон 1, еп. 3 и 42, анимация
13:10 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 26
13:35 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 25
14:00 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 8, анимация
14:25 – „Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 3, анимация
14:55 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 4
15:20 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 3, еп. 2
15:40 – „В зората на времето”, сезон 1, еп. 5 и 6, анимация
16:20 – „Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 7 и 8
17:20 – „Любопитният Джордж”, сезон 2, еп. 17, анимация
17:40 – „Пингвин в джунглата”, анимация
17:45 – „Том и Джери, анимация
18:10 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 2, еп. 1
18:35 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 17
19:00 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 13, анимация
19:25 – „Новото шоу на Пинко розовата пантера”, еп. 27
19:50 – „Пингвин в джунглата”, анимация
19:55 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 7, еп. 4
20:20 – „Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис”,сезон 1, еп. 3, анимация
20:45 – „Часът на Nickelodeon: „Кой харесва Ади Сингър”, сезон 3, еп. 2
21:10 – „Стъпка по стъпка”, сериал, сезон 4, еп. 4 и 5
22:00 – „Карма”, сериал, сезон 1, еп. 5
23:00 – „Любов и вендета”, сериал, еп. 8
23:55 – „Хищна природа, сериал, еп. 28

От 00:40 до 06:00 – повторения


Събота, 16 февруари

06:00 – „Мусти 3 D”, анимация
06:25 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 13, 14 и 15
07:40 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 17 и 18
08:30 – „Барби в тайната на феите”, анимация
09:55 – „Монстър Хай”, анимация
10:00 – „Клуб Уинкс”, сезон 2, еп. 25, 26; сезон 3, еп. 1 до 5
13:00 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”, сез. 7, еп. 4, 5 и 6
14:15 – „Часът на Nickelodeon: „Тру Джаксън”, сезон 2, еп. 34
14:40 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 1
15:05 – „Лигата на супер злите”, еп. 103 и 104
15:30 – „Клуб Уинкс”, сезон 5, еп. 12 и 13
16:25 – „Том и Джери, анимация
17:00 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 9, 10 и 11, анимация
18:20 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 6, еп. 26; сез. 7, еп. 1
19:15 – „Кой е по-по-най“
20:00 – „Трансформърс“, сезон 1, еп. 16 до 20
21:20 – „Кръгът на Доусън”, сериал, еп. 14 и 15
23:10 – „Сафари“, сериал, еп. 1, 2, 3 и 4

От 00:50 до 06:00 – повторения


Неделя, 17 февруари

06:00 – „Мусти 3 D”, анимация
06:25 – „Грозното патенце и аз“, анимация, еп. 20
06:50 – „Часът на Nickelodeon: „Домашни любимци супер герой“, сезон 2, еп. 16 и 17
07:40 – „Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан ”, сезон 1, еп. 19, 20; сез. 2, еп. 1
09:00 – „Барби в тайната на феите”, анимация
10:25 – „Монстър Хай”, анимация
10:30 – „Клуб Уинкс”, сезон 3, еп. 6, 7 и 8
11:45 – „Лигата на супер злите”, еп. 1 до 5
13:00 – „Часът на Nickelodeon: Кръстници вълшебници”,сезон 7, еп. 7 и 8
13:50 – „Децата на Холивуд”, сериал, сезон 1, еп. 2, 3 и 4
15:05 – „Лигата на супер злите”, еп. 6 и 7
15:30 – „Клуб Уинкс”, сезон 5, еп. 13
15:55 – „Том и Джери”, анимация
17:00 – „Бейблейд метал фюжън”, сезон 1, еп. 12 и 13, анимация
17:50 – „Часът на Nickelodeon: „Спондж Боб”, сезон 7, еп. 2, 3 и 4
19:15 – „Кой е по-по-най“
20:00 – „Лигата на суперзлите”, от еп. 103, 104, от еп. 1 до 7
21:20 – „Кръгът на Доусън”, сериал, еп. 16 и 17
23:30 – „Сафари”, сериал, еп. 5, 6, 7, 8

От 00:50 до 06:00 – повторения