» Програма на VTV

Програма на VTV

Седмична програма на телевизия VTV

Програма за 02 март 2015 година – 08 март 2015 година

 

ПОНЕДЕЛНИК, 02.03.2015 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – Сериен филм
11.00 – „На светло” /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Синята пеперуда” – приключенски, Канада/Великобритания/САЩ,
режисьор Леа Пуул, с участието на Уилям Хърт, Паскал Бюсиер,
Марк Донато и др. /п/
14.00 – Eкология
14.30 – „БиоЛогика“ – документална поредица/п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм/п/
18.00 – „Еко арена”
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Пътят на едно разглезено дете” – фантастика, Франция, режисьор
Люк Бесон, с участието на Жан Рено, Пиер Карив, Жан Буис,
Пиер Жоливе и др.
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
02.10 – Документален филм /п/
03.30 – Документална поредица /п/
04.30 – „Еко арена”/п/

ВТОРНИК, 03.03.2015г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – Сериен филм
10.30 – „Генерал Столетов” – документален филм
11.00 – „Еко арена” / п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Това не съм аз, това е друг” – комедия , Канада, режисьор Ален Залум,
с участието на Рой Дюпюи, Анемона, Луси Лорие, Мишел Мюлер и др. /п/
14.00 – Eкология
14.30 – „БиоЛогика“ – документална поредица/п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – „По следите на Баташките новомъченици” – документален филм
16.00 – Eкология
16.30 – „Албена” – музикално танцов спектакъл
18.00 – „VTV форум”
18.30 – „Еко SOS”
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Юлия Вревска“- игрален филм – режисьор Никола Корабов, с
участието на Людмила Савелева, Стефан Данаилов, Коста Цонев,
Юрий Яковлев, Георги Черкелов, Анатолий Солоницин,
Алексей Петренко и др.
23.00 – „Шлагери по Искъра” – документален филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
02.10 – Документален филм /п/
03.30 – Документална поредица /п/
04.30 – „Еко SOS”
„VTV форум“ /п/

СРЯДА, 04.03.2015 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – Детски филм
11.00 – Документален филм
12.00 – Eкология
12.30 – „Езерото” – драма, Великобритания, режисьор Робърт Голдън,
с участието на Ив Пиърс, Тина Гамбе, Енрико Берторели и др./п/
14.00 – Eкология
14.30 – „БиоЛогика“ – документална поредица /п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм/п/
18.00 – Документална поредица/п/
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „16 желания” – фентъзи, Канада/САЩ, режисьор Питър Делуис,
с участието на Деби Райън, Жан Люк Билодо, Ана Мей Рутлидж,
Клариса Тайнс и др.
22.30 – Eкология
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология
02.10 – Документален филм /п/
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 05.03.2015 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – Детски филм
11.00 – Документален филм
12.00 – Eкология
12.00 – Eкология
12.30 – „Афоня” – комедия, Мосфилм, режисьор Георги Данелия,
с участието на Евгени Леонов, Евгения Симеонова, Борислив Брондуков,
Леонид Куравльов, Валентина Талязина и др./п/
14.00 – Eкология
14.30 – „БиоЛогика“ – документална поредица /п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм/п/
17.30 – Документална поредица
18.00 – Документален филм
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Коледна целувка” – романтика, САЩ, режисьор Джон Стимпсън,
с участието на Елизабет Рьом, Лора Брекънрич, Джерико Хинтън,
Лора Спенсър, Марк Джой, Брендан Фер и др.
22.30 – Eкология
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология
02.10 – Документален филм /п/
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

ПЕТЪК, 06.03.2015 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – Детски филм
11.00 – Документален филм
12.00 – Eкология
12.30 – „Бавният Мо” – комедия, САЩ, режисьор Тимъти Нелсън, с участието на
Скоти Ливънуърт, Аманда Мичалка, Марк Джон Джефрис и др. /п/
14.00 – Eкология
14.30 – „БиоЛогика“ – документална поредица /п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм/п/
18.00 – „На светло”
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Бялото слънце на пустинята” – уестърн-комедия, Мосфилм, режисьор
Владимир Мотил, с участието на Анатолий Кузнецов, Павел Луспекаев,
Спартак Мишулин, Кахи Кавсадзе, Раиса Куркина и др.
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
00.30 – „Мадам Бовари” – драма, Великобритания/САЩ, режисьор Тим Фауъл,
с участието на Хю Боневил, Франсис О’Конър и др./п/
04.00 – Eкология
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

СЪБОТА 07.03.2015 г.

06.00 – Eкология
06.10 – Документален филм /п/
07.30 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Анимационен филм/п/
10.30 – Документален филм
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Документален филм
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Три празнични истории” – романтична комедия, САЩ,
режисьор Джо Менендес с участието на Джули Гонзало, Кели Стейбълс,
Кей Си Клайд, Али Милс, Брус Дейвидсън и др./п/
15.00 – „Открития” – документална поредица /п/
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – Eкология
16.30 – Тв сериал
17.30 – „Животът днес“ – документална поредица /п/
18.00 – Тв сериал
19.30 – „Пресметнат риск” – екшън комедия, Холандия, режисьор Шими Маркус,
с участието на Уза Конлън, Гавин Келти, Лора Пейпър, Стивън Беркоф,
Том Хики, Мери О’Нийл, Пат Кинвън, Мик Нолан и др.
21.00 – „БиоЛогика” – документална поредица
21.30 – „Реноар” – драма, Франция, режисьор Жилес Бурдос, с участието на
Мишел Буке, Томас Доре, Роман Борингер, Винсент Ротиерс,
Криста Терет, Мишел Глейзер и др.
23.30 – Документална поредица /п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.20 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документален филм /п/

НЕДЕЛЯ, 08.03.2015 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Документален филм/п/
07.30 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Анимационен филм/п/
10.30 – Документален филм
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Документален филм
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Аз съм Джери” – комедия, САЩ, режисьор Морган Мийд,
с участието на Дъг Джоунс, Кейтлин Карлсън, Алисън Скалиоти,
Дон Старк, Катрин Хикс и др./п/
15.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – „Открития” – документална поредица/п/
16.30 – Тв сериал
17.30 – „Животът днес“ – документална поредица
18.00 – Тв сериал
19.30 – „Икономът Боб” – семейна комедия, Канада/Великобритания, режисьор
Гари Синиър, с участието на Брук Шийлдс, Женевиев Бушнер,
Бенджамин Смит, Роб ЛаБел и др.
21.00 – „БиоЛогика” – документална поредица
21.30 – „Летят жерави” – драма, Мосфилм, режисьор Михаил Калатозов,
с участието на Татяна Самойлова, Алексей Баталов,
Светлана Харитонова, Константин Никитин, Антонина Богданова и др. –
ЗЛАТНА ПАЛМА, Кан, 1958 г.
23.30 – Документална поредица
23.00 – Документална поредица/п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.20 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документален филм /п/