» Програма на Viasat History

Програма на Viasat History

Седмична програма на телевизия Viasat History

Програма за 11 февруари 2012 година – 17 февруари 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 февруари

7.00 – „Животни, оставили следа в историята” 6 еп.
7.30 – „Животни, оставили следа в историятаж 3 еп.
8.00 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 7 еп.
9.00 – „Втората световна война в цвят” 11 еп.
10.00 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 1 еп.
11.10 – „Изгубените древни градове” 1 еп.
12.10 – „Законът на Гароу” 10 еп.
13.20 – „Бляскавите години на Париж. раждането на модерното” 1 еп.
14.20 – „Фермата от времето на крал Едуард” 1 еп.
15.30 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 7 еп.
16.30 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 1 еп.
17.40 – „Скрити светове. подземията на Рим”
18.40 – „Фермата от времето на крал Едуард” 1 еп.
19.50 – „Кой си мислиш, че си?” 29 еп.
21.00 – „Военновременна ферма” 6 еп.
22.05 – „Изследователите на Хитлер”
23.05 – „Втората световна война в цвят” 11 еп.
00.05 – „Скрити светове. подземията на Рим”
1.05 – „Пътници във времето, 12-и сезон” 7 еп.
2.00 – „Изгубените мумии на Папуа Нова Гвинея”
3.00 – „Денят след една дълга нощ”
4.00 – „Изследователите на Хитлер”
5.00 – „Втората световна война в цвят” 11 еп.
6.00 – „Катюшка. една обикновена жена в голяма война”


Вторник, 12 февруари

7.00 – „Бляскавите години на Париж. раждането на модерното” 1 еп.
8.00 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 8 еп.
9.00 – „Втората световна война в цвят” 12 еп.
10.00 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 2 еп.
11.10 – „Кой си мислиш, че си?” 29 еп.
12.20 – „Изследователите на Хитлер”
13.20 – „Бляскавите години на Париж. раждането на модерното” 2 еп.
14.20 – „Фермата от времето на крал Едуард” 2 еп.
15.30 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 8 еп.
16.30 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 2 еп.
17.40 – „В търсене на мините на цар Соломон”
18.40 – „Фермата от времето на крал Едуард” 2 еп.
19.55 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 7 еп.
21.00 – „Ловци на митове”
22.00 – „Воините нинджа, воини в сянка”
23.00 – „Втората световна война в цвят” 12 еп.
00.00 – „В търсене на мините на цар Соломон”
1.00 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 8 еп.
2.00 – „Одисея в света на татуировките”
3.00 – „Равенство за всички. революцията в Хаити”
4.00 – „Воините нинджа, воини в сянка”
5.00 – „Втората световна война в цвят” 12 еп.
6.00 – „Салвадор Дали. разказ за два града”


Сряда, 13 февруари

7.00 – „Бляскавите години на Париж. раждането на модерното” 2 еп.
8.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 15 еп.
9.00 – „Втората световна война в цвят” 13 еп.
10.00 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 3 еп.
11.10 – „В търсене на мините на цар Соломон”
12.15 – „Скрити светове. подземията на Рим”
13.20 – „Дневник на скулптурите” 1 еп.
14.20 – „Фермата от времето на крал Едуард” 3 еп.
15.30 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 15 еп.
16.30 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 3 еп.
17.40 – „Ловци на митове
18.40 – „Фермата от времето на крал Едуард” 3 еп.
19.50 – „Мао. една китайска приказка” 1 еп.
21.00 – „Барак Обама. Големите очаквания” 1 еп.
22.00 – „Конспирации отвред”
23.00 – „Втората световна война в цвят” 13 еп.
00.00 – „Ловци на митове”
1.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 15 еп.
2.00 – „Helen Of Troy 1 еп.
3.00 – „Бунт на робовладелческия кораб”
4.00 – „Конспирации отвред”
5.00 – „Втората световна война в цвят” 13 еп.
6.00 – „Хаим Сутин”


Четвъртък, 14 февруари

7.00 – „Дневник на скулптурите” 1 еп.
8.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 16 еп.
9.00 – „Изследователите на Хитлер”
10.00 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 1 еп.
11.10 – „Царете воини на Сибир”
12.15 – „Чингис хан”
13.20 – „Дневник на скулптурите” 2 еп.
14.20 – „Фермата от времето на крал Едуард” 4 еп.
15.30 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 16 еп.
16.30 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 2 еп.
17.40 – „Тутанкамон. тайните на момчето фараон”
18.40 – „Фермата от времето на крал Едуард” 4 еп.
19.50 – „400 години телескоп”
20.55 – „Историята на електричеството” 3 еп.
22.00 – „Ловци на митове”
23.00 – „Изследователите на Хитлер”
00.00 – „Тутанкамон. тайните на момчето фараон”
1.00 – „Пътници във времетож, 11-и сезон 16 еп.
2.00 – „Helen Of Troy” 2 еп.
3.00 – „Наследството на келтите”
4.00 – „Царете воини на Сибир”
5.00 – „Изследователите на Хитлер”
6.00 – „Жак-Луи Давид и „Смъртта на Марат”


Петък, 15 февруари

7.00 – „Дневник на скулптурите” 2 еп.
8.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 17 еп.
9.00 – „778 г.. „Песен за Роланд”
10.00 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 3 еп.
11.10 – „400 години телескоп”
12.15 – „Историята на електричеството” 3 еп.
13.20 – „Дневник на скулптурите 3 еп.
14.20 – „Фермата от времето на крал Едуард” 5 еп.
15.30 – „Пътници във времето” 11-и сезон 17 еп.
16.30 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 3 еп.
17.40 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 8 еп.
18.40 – „Фермата от времето на крал Едуард” 5 еп.
19.50 – „Военновременна ферма” 6 еп.
21.00 – „Воините нинджа, воини в сянка”
22.00 – „Изгубените древни градове” 2 еп.
23.00 – „778 г.. „Песен за Роланд”
00.00 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 8 еп.
1.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 17 еп.
2.00 – „Бялата смърт. туберкулозата”
3.00 – „Распутин. жив дявол”
4.00 – „Конспирацията „Устика”
5.00 – „778 г.. „Песен за Роланд”
6.00 – „Силверадо”


Събота, 16 февруари

7.00 – „Дневник на скулптурите” 3 еп.
8.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 18 еп.
8.55 – „Скрити светове. подземията на Рим”
9.50 – „В търсене на мините на цар Соломон”
10.50 – „Тутанкамон. тайните на момчето фараон”
11.45 – „Изгубените древни градове” 2 еп.
12.45 – „Helen Of Troy” 1 еп.
13.45 – „Helen Of Troy” 2 еп.
14.45 – „Силверадо”
15.45 – „Историята на електричеството” 3 еп.
16.50 – „Военновременна ферма” 6 еп.
18.00 – „Конспирации отвред”
19.00 – „Барак Обама. Големите очаквания” 1 еп.
20.00 – „Жените на Джон Ф. Кенеди”
21.00 – „Мао. една китайска приказка” 1 еп.
22.15 – „Мао. една китайска приказка” 2 еп.
23.25 – „Изследователите на Хитлер”
00.30 – „Животни, оставили следа в историята” 3 еп.
1.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 18 еп.
2.00 – „Гуге. изгубеното тибетско царство”
3.00 – „Бялата смърт. туберкулозата”
4.00 – „Семейството, което отправи предизвикателство към Хитлер”
5.00 – „Свидетел. от балкона на стая № 306”
5.40 – „Проблемът с Толстой” 1 еп.


Неделя, 17 февруари

7.00 – „Ален Прост. състезател завинаги”
8.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 19 еп.
8.55 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 1 еп.
10.05 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 2 еп.
11.15 – „Съкровища на африканското, австралийското и индийското изкуство” 3 еп.
12.30 – „Дневник на скулптурите” 1 еп.
13.30 – „Дневник на скулптурите” 2 еп.
14.30 – „Викингските саги”
15.45 – „Военновременна ферма” 6 еп.
16.55 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 9 еп.
17.55 – „Пътници във времето”, 12-и сезон 10 еп.
18.55 – „Тутанкамон. тайните на момчето фараон”
19.55 – „Законът на Гароу” 11 еп.
21.05 – „История на американските индианци. Пътят на сълзите”
22.30 – „Ловци на митове”
23.30 – „Барак Обама. Големите очаквания” 1 еп.
00.30 – „Животни, оставили следа в историята” 5 еп.
1.00 – „Пътници във времето”, 11-и сезон 19 еп.
2.00 – „Викингските саги”
3.05 – „Дяволът. познат и непознат”
4.00 – „Децата на Сталинград”
4.35 – „Арката на Просвещението”
5.40 – „Проблемът с Толстой” 2 еп.