» Програма на bTV Lady

Програма на bTV Lady

Седмична програма на телевизия btv Lady

Програма за 12 ноември 2012 година – 18 ноември 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 12 ноември

06:00 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30 – Хамелеони(п) – сериал, еп. 44
07:30 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
08:00 – Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 70
09:00 – Проект: Нов дом(п) – предаване за интериорен дизайн
09:30 – Пътешествия(п) – предаване за туризъм
10:00 – Часът на мама(п) – токшоу
11:00 – Духът на здравето – здравно предаване с водещ Неделя Щонова
12:00 – Зоро(п) – сериал, еп. 24
13:00 – Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 17
14:00 – Часът на мама – токшоу
15:00 – Модерно – токшоу
16:00 – Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00 – Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00 – Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 71
19:00 – Желязната дама – сериал, еп. 36
20:00 – Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 184
21:00 – Зоро – сериал, еп.25
22:00 – Малки сладки лъжкини – сериал, с. 2, еп. 18
23:00 – Къде е Маги? – сериал, еп. 24
23:00 – Желязната дама – сериал, еп. 36
01:00 – Клиника сред рози – сериал, еп. 40


Вторник, 13 ноември

06:00 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30 – Хамелеони(п) – сериал, еп. 45
07:30 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
08:00 – Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 71
09:00 – Модерно(п) – токшоу
10:00 – Часът на мама(п) – токшоу
11:00 – Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
12:00 – Зоро(п) – сериал, еп. 25
13:00 – Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 18
14:00 – Часът на мама – токшоу
15:00 – Духът на здравето – здравно предаване с водещ Неделя Щонова
16:00 – Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00 – Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00 – Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 72
19:00 – Желязната дама – сериал, еп. 37
20:00 – Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 185
21:00 – Зоро – сериал, еп. 26
22:00 – Малки сладки лъжкини – сериал, s. 2 еп. 19
00:00 – Желязната дама – сериал, еп. 37
00:00 – Къде е Маги?(п) – сериал, еп. 25
01:00 – Клиника сред рози – сериал, еп. 41


Сряда, 14 ноември

06:00 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30 – Хамелеони – сериал, еп. 46
07:30 – Кухнята на Звездев – кулинарно предване
08:00 – Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 72
09:00 – Духът на здравето(п) – здравно предаване с водещ Неделя Щонова
10:00 – Часът на мама(п) – токшоу
11:00 – Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
12:00 – Зоро(п) – сериал, еп. 26
13:00 – Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 19
14:00 – Часът на мама(п) – токшоу
15:00 – Кулинарна палитра – лайфстайл предаване
15:30 – Тайните на градинаря – предаване за градинарство
16:00 – Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00 – Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00 – Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 73
19:00 – Желязната дама – сериал, еп. 38
20:00 – Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 186
21:00 – Зоро – сериал, еп. 27
22:00 – Малки сладки лъжкини – сериал, с. 2, еп. 20
23:00 – Къде е Маги?(п) – сериал, еп. 24
00:00 – Желязната дама – сериал, еп. 38
01:00 – Клиника сред рози – сериал. еп. 42


Четвъртък, 15 ноември

06:00 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30 – Хамелеони(п) – сериал, еп. 37
07:30 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
08:00 – Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 63
09:00 – Кулинарна палитра(п) – лайфстайл предаване
09:30 – Тайните на градинаря(п) – предаване за градинарство
10:00 – Часът на мама(п) – токшоу
11:00 – Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
12:00 – Зоро(п) – сериал, еп. 17
13:00 – Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 10
14:00 – Часът на мама – токшоу
15:00 – Модни хроники – лайфстайл предаване
15:30 – Глобусът в Благоевград – предаване за туризъм
16:00 – Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00 – Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00 – Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 64
19:00 – Желязната дама – сериал, еп. 29
20:00 – Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 177
21:00 – Зоро – сериал, еп. 18
22:00 – Малки сладки лъжкини – сериал, с. 2, еп. 11
23:00 – Къде е Маги? – сериал, еп. 21
00:00 – Желязната дама – сериал, еп. 29
01:00 – Клиника сред рози – сериал, еп. 33


Петък, 16 ноември

06:00 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
06:30 – Хамелеони(п) – сериал, еп. 38
07:00 – Кухнята на Звездев – кулинарно предаване
08:00 – Дявол с ангелско сърце(п) – сериал, еп. 64
09:00 – Модни хроники(п) – лайфстайл предаване
09:30 – Глобусът в Благоевград(п) – предаване за туризъм
10:00 – Часът на мама(п) – токшоу
11:00 – Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
12:00 – Зоро – сериал, еп. 18
13:00 – Малки сладки лъжкини(п) – сериал, с. 2, еп. 11
14:00 – Часът на мама – токшоу
15:00 – Проект: Нов дом – предаване за интериорен дизайн
15:30 – Пътешествия – предаване за туризъм
16:00 – Шоуто на Нейт Бъркъс – токшоу
17:00 – Шоуто на доктор Оз – токшоу
18:00 – Дявол с ангелско сърце – сериал, еп. 65
19:00 – Желязната дама – сериал, еп. 30
20:00 – Богати и жестоки – сериал, с. 37, еп. 178
21:00 – Зоро – сериал, еп. 19
22:00 – Малки сладки лъжкини – сериал, с. 2, еп.12
23:00 – Проект: Нов дом(п) – предаване за интериорен дизайн
23:30 – Пътешествия(п) – предаване за туризъм
00:00 – Желязната дама – сериал, еп. 29
01:00 – Клиника сред роза – сериал, еп. 34


Събота, 17 ноември

06:00 – Застраховка за щастие – сериал, еп. 53, 54
08:00 – Къде е Маги?(п) – сериал, еп.20, 21
10:00 – Трима братя, три сестри – сериал, еп. 145 – 148
14:00 – Часът на мама(п) – токшоу
15:00 – Топ модели – риалити шоу, с.10
16:00 – Кулинарна палитра(п) – кулинарно предаване
16:30 – Пътешествия(п) – предаване за туризъм
17:00 – Шоуто на доктор Оз(п) – токшоу
18:00 – Клонинг – сериал, еп. 31, 32
20:00 – Топ модели – риалити шоу, с. 10
21:00 – Проект: Нов дом(п) – предаване за интериорен дизайн
21:30 – Тайните на градинаря(п) – предаване за градинарство
22:00 – Трима братя, три сестри(п) – сериал, еп. 145 – 148


Неделя, 18 ноември

06:00 – Застраховка за щастие – сериал, еп. 55, 56
08:00 – Модни хроники(п) – лайфстайл предаване
08:30 – Глобусът в Благоевград(п) – предаване за туризъм
09:00 – Модерно(п) – токшоу
10:00 – Трима братя, три сестри – сериал, еп. 149 – 152
14:00 – Часът на мама(п) – токшоу
15:00 – Топ модели – риалити шоу, сезон 10
16:00 – Къде е Маги?(п) – сериал, еп. 20, 21
18:00 – Клонинг – сериал, еп. 33, 34
20:00 – Топ модели(п) – риалити шоу, с. 10
21:00 – Кулинарна палитра – кулинарно предаване
21:30 – Пътешествия – предаване за туризъм
22:00 – Трима братя, три сестри(п) – сериал, еп. 149 – 152