» Програма на Tv+

Програма на Tv+

Седмична програма на телевизия Tv +

Програма за 11 март 2012 година – 17 март 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 март

06:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение)
07:00 – „Моето куче“ II сезон, 55 еп. – предаване за домашни любимци
07:30 – Новини
08:00 – „Златна мисия“ 45 еп. – туристическо предаване
08:30 – Новини
09:00 – „Кулинар“ III сезон, 51 еп. – кулинарно предаване
09:30 – Новини
10:00 – „Дестинация България: Калофер I част“ – предаване за туризъм
10:30 – Новини
11:00 – „Непознатите изобретения“ 2 еп. – документална поредица
11:30 – Новини
12:00 – „Работно време“ 30 еп. – забавно-информационно предаване
12:30 – Новини
13:00 – „Чувате ли?” – документален филм
13:30 – Новини
14:00 – „Лицата“ 10 еп. – документална поредица
14:30 – Новини
15:00 – „Златна мисия“ 29 еп. – туристическо предаване
15:30 – Новини
16:00 – „Работно време“ 34 еп. – забавно-информационно предаване
16:30 – Новини
17:00 – „Снежна страст“ – документален филм
17:30 – Новини
17:50 – „Непознатите изобретения“ 24 еп. – документална поредица
18:20 – „Свободна зона“ – публицистично предаване
19:30 – Новини
20:00 – „Идеалната петица“ – Обзор на кръга от Булсатком НБЛ
20:30 – Новини
21:00 – „Репортажът“- рубрика на ТВ+
21:30 – Новини
22:00 – „Непознатите изобретения“ 19 еп. – документална поредица
22:30 – Новини
23:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение от същия ден)


Вторник, 12 март

00:00 – Новини (повторение)
00:30 – „Спорт +“ спортно обзорно предаване (повторение от 10.03)
01:30 – „Непознатите изобретения“ 2 еп. – документална поредица
02:00 – „Златна мисия“ 45 еп. – туристическо предаване
02:30 – „Работно време“ 30 еп. – забавно-информационно предаване
03:00 – „Дестинация България: Калофер I част“ – предаване за туризъм
03:30 – „Кулинар“ III сезон, 51 еп. – кулинарно предаване
04:00 – „Спорт +“ спортно обзорно предаване (повторение от 10.03)
05:00 – „Ценатта на ьивота: Пъзелът на аутизма“ – документален филм
06:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение от 11.03)
07:00 – „Авто мото хоби“ II сезон, 83 еп. – предаване за автомобилизъм
07:30 – Новини
08:00 – „Репортажът“- рубрика на ТВ+
08:30 – Новини
09:00 – „Кулинар“ III сезон, 26 еп. – кулинарно предаване
09:30 – Новини
10:00 – „Дестинация България: Стара Загора II част“ – предаване за туризъм
10:30 – Новини
11:00 – „Непознатите изобретения“ 3 еп. – документална поредица
11:30 – Новини
12:00 – „Работно време“ 37 еп. – забавно-информационно предаване
12:30 – Новини
13:00 – „Идеалната петица“ – Обзор на кръга от Булсатком НБЛ
13:30 – Новини
14:00 – „Снежна страст“ – документален филм
14:30 – Новини
15:00 – „Златна мисия“ 26 еп. – туристическо предаване
15:30 – Новини
16:00 – „Работно време“ 23 еп. – забавно-информационно предаване
16:30 – Новини
17:00 – „На плюс“ – публицистично предаване
17:50 – „Непознатите изобретения“ 5 еп. – документална поредица
18:20 – „Свободна зона“ – публицистично предаване
19:30 – Новини
20:00 – „Изкуството“ 2 еп. – документална поредица
20:30 – Новини
21:00 – „Работно време“ 9 еп. – забавно-информационно предаване
21:30 – Новини
22:00 – „Непознатите изобретения“ 11 еп. – документална поредица
22:30 – Новини
23:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение от същия ден)


Сряда, 13 март

00:00 – Новини (повторение)
00:30 – „На плюс“ – публицистично предаване (повторение от същия ден)
01:30 – „Непознатите изобретения“ 3 еп. – документална поредица
02:00 – „Златна мисия“ 43 еп. – туристическо предаване
02:30 – „Работно време“ 37 еп. – забавно-информационно предаване
03:00 – „Дестинация България: Стара Загора II част“ – предаване за туризъм
03:30 – „Кулинар“ III сезон, 26 еп. – кулинарно предаване
04:00 – „Снежна страст“ – документален филм
04:30 – „Непознатите изобретения“ 24 еп. – документална поредица
05:00 – „На плюс“ – публицистично предаване (повторение от 12.03)
06:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение от 12.03)
07:00 – „Авто мото хоби“ II сезон, 82 еп. – предаване за автомобилизъм
07:30 – Новини
08:00 – „Златна мисия“ 2 еп. – туристическо предаване
08:30 – Новини
09:00 – „Кулинар“ III сезон, 21 еп. – кулинарно предаване
09:30 – Новини
10:00 – „Дестинация България: Пловдив II част“ – предаване за туризъм
10:30 – Новини
11:00 – „Непознатите изобретения“ 4 еп. – документална поредица
11:30 – Новини
12:00 – „Работно време“ 44 еп. – забавно-информационно предаване
12:30 – Новини
13:00 – „Изкуството“ 2 еп. – документална поредица
13:30 – Новини
14:00 – „Нашите недоносени деца“ – документален филм
14:30 – Новини
15:00 – „Златна мисия“ 27 еп. – туристическо предаване
15:30 – Новини
16:00 – „Работно време“ 26 еп. – забавно-информационно предаване
16:30 – Новини
17:00 – „Чувате ли?” – документален филм
17:30 – Новини
17:50 – „Непознатите изобретения“ 23 еп. – документална поредица
18:20 – „Свободна зона“ – публицистично предаване
19:30 – Новини
20:00 – „Български надежди“ 17 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
20:30 – Новини
21:00 – „Работно време“ 24 еп. – забавно-информационно предаване
21:30 – Новини
22:00 – „Непознатите изобретения“ 16 еп. – документална поредица
22:30 – Новини
23:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение от същия ден)


Четвъртък, 14 март

00:00 – Новини (повторение)
00:30 – „Острие: Живата традиция“ I част – документална поредица
01:30 – „Непознатите изобретения“ 3 еп. – документална поредица
02:00 – „Златна мисия“ 1 еп. – туристическо предаване
02:30 – „Работно време“ 43 еп. – забавно-информационно предаване
03:00 – „Дестинация България: Пловдив II част“ – предаване за туризъм
03:30 – „Кулинар“ III сезон, 34 еп. – кулинарно предаване
04:00 – „Български надежди“ 12 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
04:30 – „Лицата“ 12 еп. – документална поредица
05:00 – „Острие: Живата традиция“ I част – документална поредица
06:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение от 13.03)
07:00 – „Авто мото хоби“ II сезон, 87 еп. – предаване за автомобилизъм
07:30 – Новини
08:00 – „Златна мисия“ 44 еп. – туристическо предаване
08:30 – Новини
09:00 – „Кулинар“ III сезон, 45 еп. – кулинарно предаване
09:30 – Новини
10:00 – „Дестинация България: Русе II част“ – предаване за туризъм
10:30 – Новини
11:00 – „Непознатите изобретения“ 6 еп. – документална поредица
11:30 – Новини
12:00 – „Работно време“ 24 еп. – забавно-информационно предаване
12:30 – Новини
13:00 – „Български надежди“ 18 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
13:30 – Новини
14:00 – „Пътят на бирата“ – документален филм
14:30 – Новини
15:00 – „Златна мисия“ 28 еп. – туристическо предаване
15:30 – Новини
16:00 – „Работно време“ 27 еп. – забавно-информационно предаване
16:30 – Новини
17:00 – „Насилието у дома“ – документален филм
17:30 – Новини
17:50 – „Непознатите изобретения“ 2 еп. – документална поредица
18:20 – „Свободна зона“ – публицистично предаване
19:30 – Новини
20:00 – „Златна мисия“ 1 еп. – туристическо предаване
20:30 – Новини
21:00 – „Работно време“ 13 еп. – забавно-информационно предаване
21:30 – Новини
22:00 – „Непознатите изобретения“ 19 еп. – документална поредица
22:30 – Новини
23:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение от същия ден)


Петък, 15 март

00:00 – Новини (повторение)
00:30 – „Историята с… Божидар Димитров“ – предаване за история
01:30 – „Непознатите изобретения“ 19 еп. – документална поредица
02:00 – „Златна мисия“ 44 еп. – туристическо предаване
02:30 – „Работно време“ 26 еп. – забавно-информационно предаване
03:00 – „Дестинация България: Русе II част“ – предаване за туризъм
03:30 – „Кулинар“ III сезон, 45 еп. – кулинарно предаване
04:00 – „Български надежди“ 4 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
04:30 – „Лицата“ 4 еп. – документална поредица
05:00 – „Историята с… Божидар Димитров“ – предаване за история
06:00 – „Свободна зона“ – публицистично предаване (повторение от 14.03)
07:00 – „Рейсинг екстрийм“ 73 еп. – предаване за екстремни спортове
07:30 – Новини
08:00 – „Златна мисия“ 4 еп. – туристическо предаване
08:30 – Новини
09:00 – „Кулинар“ III сезон, 41 еп. – кулинарно предаване
09:30 – Новини
10:00 – „Дестинация България: Габрово III част“ – предаване за туризъм
10:30 – Новини
11:00 – „Непознатите изобретения“ 8 еп. – документална поредица
11:30 – Новини
12:00 – „Работно време“ 40 еп. – забавно-информационно предаване
12:30 – Новини
13:00 – „Насилието у дома“ – документален филм
13:30 – Новини
14:00 – „Лицата“ 2 еп. – документална поредица
14:30 – Новини
15:00 – „Златна мисия“ 29 еп. – туристическо предаване
15:30 – Новини
16:00 – „Работно време“ 28 еп. – забавно-информационно предаване
16:30 – Новини
17:00 – „На плюс“ – публицистично предаване
17:50 – „Непознатите изобретения“ 7 еп. – документална поредица
18:20 – „Свободна зона“ – публицистично предаване
19:30 – Новини
20:00 – Пряко: Булсатком НБЛ: Берое – Черно море Порт Варна
22:00 – „Непознатите изобретения“ 9 еп. – документална поредица
22:30 – Пряко: Примера Дивисион (в паузата: Новини)


Събота, 16 март

00:30 – „На плюс“ – публицистично предаване (повторение от същия ден)
01:30 – „Непознатите изобретения“ 7 еп. – документална поредица
02:00 – „Златна мисия“ 4 еп.- туристическо предаване
02:30 – „Работно време“ 40 еп. – забавно-информационно предаване
03:00 – „Дестинация България: Габрово III част“ – предаване за туризъм
03:30 – „Кулинар“ III сезон, 41 еп. – кулинарно предаване
04:00 – „Български надежди“ 5 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
04:30 – „Лицата“ 5 еп. – документална поредица
05:00 – „На плюс“ – публицистично предаване (повторение от 15.03)
06:00 – „За риба“ – III сезон, 27 еп. – предаване за риболов
07:00 – „Авто мото хоби“ II сезон, 93 еп. – предаване за автомобилизъм
07:30 – „Насилието у дома“ – документален филм
08:00 – „В матрицата на глада“ II част – документален филм
09:00 – „Кулинар“ III сезон, 11 еп. – кулинарно предаване
09:30 – „Острие: Живата традиция“ II част – документален филм
10:30 – Новини
11:00 – „Историята с… Божидар Димитров“ – предаване за история
12:00 – „Работно време“ 35 еп. – забавно-информационно предаване
12:30 – Новини
13:00 – „Репортажът“- рубрика на ТВ+
13:30 – Новини
13:55 – „Късче небе” – документален филм
14:30 – Новини
15:00 – „Златна мисия“ 27 еп. – туристическо предаване
15:30 – Новини
16:00 – „Работно време“ 44 еп. – забавно-информационно предаване
16:30 – Новини
17:00 – „Лицата“ 15 еп. – документална поредица
17:30 – Пряко: Примера Дивисион – превю на предстоящия кръг
18:30 – Новини
19:00 – Пряко: Примера Дивисион
21:00 – Пряко: Примера Дивисион
23:00 – Пряко: Примера Дивисион


Неделя, 17 март

01:00 – Новини (повторение)
01:30 – „Непознатите изобретения“ 6 еп. – документална поредица
02:00 – „Златна мисия“ 48 еп. – туристическо предаване
02:30 – „Работно време“ 37 еп. – забавно-информационно предаване
03:00 – „Дестинация България: София IV част“ – предаване за туризъм
03:30 – „Кулинар“ III сезон, 54 еп. – кулинарно предаване
04:00 – „Български надежди“ 6 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
04:30 – „Лицата“ 6 еп. – документална поредица
05:00 – „Заедно в час“- документален филм
06:00 – „Наслука“ II сезон, 87 еп. – предаване за риболов
07:00 – „Рейсинг екстрийм“ 73 еп. – предаване за екстремни спортове
07:30 – „Неразказани истории“ 6 еп. – документална поредица
08:30 – „Историята с… Божидар Димитров“ – предаване за история
09:30 – „Улица последна“ I и II част – документаен филм
10:30 – Новини
11:00 – „Непознатите изобретения“ 2 еп. – документална поредица
11:30 – Новини
12:00 – „Български надежди“ 17 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
12:30 – Новини
13:00 – Пряко: Примера Дивисион (в паузата: Новини)
15:00 – „Златна мисия“ 8 еп. – туристическо предаване
15:30 – Новини
16:00 – „Работно време“ 29 еп. – забавно-информационно предаване
16:30 – Новини
17:00 – „Български надежди“ 11 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
17:30 – „Спорт +“ спортно обзорно предаване
18:30 – Новини
19:00 – „Лицата“ 10 еп. – документална поредица
19:30 – Новини
20:00 – Пряко: Примера Дивисион
22:00 – Пряко: Примера Дивисион

Понеделник, 18 март

00:00 – Новини (повторение)
00:30 – „Лицата“ 2 еп. – документална поредица
01:00 – „Български надежди“ 13 еп. – документална поредица за талантливите деца в България
01:30 – „Непознатите изобретения“ 3 еп. – документална поредица
02:00 – „Златна мисия“ 48 еп. – туристическо предаване
02:30 – „Работно време“ 36 еп. – забавно-информационно предаване
03:00 – „Дестинация България: Етъра“ – предаване за туризъм
03:30 – „Кулинар“ III сезон, 4 еп. – кулинарно предаване
04:00 – „Неразказани истории“ 6 еп. – документална поредица
05:00 – „Спорт +“ спортно обзорно предаване (повторение от 17.03)