» Програма на bTV Commedy

Програма на bTV Commedy

Седмична програма на телевизия btv Comedy

btv-comedyПрограма за 12 ноември 2012 година – 18 ноември 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 12 ноември

06:00 – Смахнато семейство(п) – сериал
07:00 – Клуб „Веселие“ – комедиен сериал
08:00 – Шаги и Дкуби Ду – детективи – анимация
09:00 – Шоуто на Слави(п) – вечерно токшоу
10:00 – Историята на Пепеляшка(п) – Комедия, Романтичен, САЩ, 2004 г.
12:00 – Аида(п) – комедиен сериал
13:00 – Клуб „Веселие“(п) – комедиен сериал
14:00 – Смахнато семейство – комедиен сериал
15:00 – Теория за големия взрив(п) – комедиен сериал
15:30 – Поверително от кухнята – сериал
16:00 – Приятели(п) – комедиен сериал
17:00 – Комиците – комедийно шоу
18:00 – Аида – комедиен сериал
19:00 – Клуб „Веселие“ – комедиен сериал
20:00 – Семеен обяд – Комедия, Драма, Семеен, САЩ, 1997 г.
22:00 – Приятели – комедиен сериал
23:00 – Теория за големия взрив – сериал
23:30 – Поверително от кухнята – сериал
00:00 – Комиците(п) – комедийно шоу
01:00 – Аида – сериал
02:00 – Първична сила(п) – турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – Шаги и Дкуби Ду – детективи(п) – анимация
04:00 – Модерно семейство(п) – сериал
05:00 – Аида(п) – сериал


Вторник, 13 ноември

06:00 – Смахнато семейство(п) – комедиен сериал
07:00 – Клуб „Веселие“ – сериал
08:00 – Шаги и Скуби Ду – детективи – анимация
09:00 – Комиците(п) – комедийно шоу
10:00 – Семеен обяд(п) – Комедия, Драма, Семеен, САЩ, 1997 г.
12:00 – Аида(п) – комедиен сериал
13:00 – Клуб „Веселие“(п) – сериал
14:00 – Смахнато семейство – сериал
15:00 – Теория за големия взрив(п) – комедиен сериал
15:30 – Поверително от кухнята – сериал
16:00 – Приятели(п) – комедиен сериал
17:00 – Домашен арест(п) – ситком
18:00 – Аида – комедиен сериал
19:00 – Клуб „Веселие“ – сериал
20:00 – Миа и милионерът – Романтична комедия, Германия
22:00 – Приятели – комедиен сериал
23:00 – Теория за големия взрив – комедиен сериал
23:30 – Поверително от кухнята – сериал
00:00 – Домашен арест – сериал
01:00 – Аида(п) – комедиен сериал
02:00 – Първична сила(п) – турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – Шаги и Скуби Ду – детективи(п) – анимация
04:00 – Модерно семейство(п) – сериал
04:30 – Маски – комедийна поредица
05:00 – Аида(п) – сериал


Сряда, 14 ноември

06:00 – Смахнато семейство(п) – комедиен сериал
07:00 – Клуб „Веселие“ – комедиен сериал
08:00 – Шаги и Скуби-Ду – детективи – анимация
09:00 – Домашен арест(п) – ситком
10:00 – Миа и милионерът(п) – Романтична комедия
12:00 – Аида(п) – комедиен сериал
13:00 – Клуб „Веселие“(п) – комедиен сериал
14:00 – Смахнато семейство – сериал
15:00 – Теория за големия взрив(п) – сериал
15:30 – Поверително от кухнята – сериал
16:00 – Приятели(п) – комедиен сериал
17:00 – Шоуто на Слави – комедийно шоу
18:00 – Колеж „Гриндейл“ – сериал
19:00 – Клуб „Веселие“ – сериал
20:00 – Аз и само аз – Комедия, Драма, САЩ, 1992 г.
22:00 – Приятели – комедиен сериал
23:00 – Теория за големия взрив – комедиен сериал
23:30 – Поверително от кухнята – сериал
00:00 – Шоуто на Слави – комедийно шоу
01:00 – Аида(п) – сериал
02:00 – Първична сила(п) – турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – Шаги и Скуби-Ду – детективи(п) – анимация
04:00 – Маски(п) – сериал
05:00 – Аида(п) – комедиен сериал


Четвъртък, 15 ноември

05:30 – Маски – комедийна поредица
05:30 – Маски – комедийна поредица
06:00 – Смахнато семейство(п) – комедиен сериал
07:00 – Клуб “Веселие“ – сериал
08:00 – Шаги и Скуби-Ду – детективи – анимация
09:00 – Шоуто на Слави – комедийно шоу
10:00 – Аз и само аз(п) – Комедия, Драма, САЩ, 1992 г.
12:00 – Зайнфелд(п) – комедиен сериал
13:00 – Клуб „Веселие“(п) – сериал
14:00 – Смахнато семейство – комедиен сериал
15:00 – Теория за големия взрив(п) – комедиен сериал
15:30 – Поверително от кухнята(п) – сериал
16:00 – Приятели(п) – комедиен сериал
17:00 – Столичани в повече – сериал
18:00 – Колеж „Грийндейл“ – комедиен сериал
19:00 – Клуб „Веселие“ – сериал
20:00 – Камъкът на раздора – Романтична комедия, САЩ, 2005 г.
22:00 – Приятели – комедиен сериал
23:00 – Теория за големия взрив – сериал
23:30 – Поверително от кухнята – комедиен сериал
00:00 – Столичани в повече – сериал
01:00 – Аида(п) – сериал
02:00 – Първична сила(п) – турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – Шаги и Скуби-Ду – детективи(п) – комедиен сериал
04:00 – Зайнфелд(п) – сериал
05:00 – Поверително от кухнята(п) – комедиен сериал


Петък, 16 ноември

06:00 – Смахнато семейство(п) – комедиен сериал
07:00 – Клуб “Веселие“ – комедиен сериал
08:00 – Шаги и Скуби ДУ – детективи – анимация
09:00 – Столичани в повече(п) – сериал
10:00 – Камъкът на раздора(п) – Романтична комедия, САЩ, 2005 г.
12:00 – Зайнфелд(п) – комедиен сериал
13:00 – Клуб „Веселие“(п) – сериал
14:00 – Колеж „Грийндейл“ – комедиен сериал
15:00 – Теория за големия взрив(п) – комедиен сериал
15:30 – Поверително от кухнята – сериал
16:00 – Приятели(п) – ситком
17:00 – Шоуто на Слави – вечерно токшоу
18:00 – Колеж „Грийндейл“ – комедиен сериал
19:00 – Клуб „Веселие“ – сериал
20:00 – 3 нинджи: Битка в лунапарка – Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1998 г.
22:00 – Приятели – сериал
23:00 – Ад в клетка – турнир на Световната федерация по кеч
02:00 – Столичани в повече – сериал
03:00 – Шаги и Скуби Ду – детективи(п) – анимация
04:00 – Зайнфелд(п) – комедиен сериал
05:00 – Поверително от кухнята – сериал
05:00 – Аида(п) – комедиен сериал
05:30 – Маски – комедийна поредица


Събота, 17 ноември

06:00 – Столичани в повече (п) – сериал
07:00 – Аламинут – комедийно шоу
08:00 – Развитие в застой – комедиен сериал
09:00 – Норм – комедиен сериал
09:30 – Слънчева Филаделфия – сериал
10:00 – 3 нинджи: Битка в лунапарка(п) – Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1998 г.
12:00 – Магарешки истории(п) – комедиен сериал
13:00 – Столичани в повече(п) – сериал
14:00 – Женени с деца – сериал
17:00 – Домашен арест – ситком
18:00 – Норм – комедиен сериал
18:30 – Слънчева Филаделфия – сериал
19:00 – Развитие в застой(п) – комедиен сериал
20:00 – Моето момиче – Комедия,Драма,Романтичен, САЩ, 1991 г.
22:00 – Магарешки истории – комедиен сериал
23:00 – Първична сила – турнир на Световната федерация по кеч
00:00 – Женени с деца(п) – комедиен сериал
03:00 – Развитие в застой(п) – сериал
04:00 – Аида(п) – сериал
05:00 – Комиците(п) – комедийно шоу


Неделя, 18 ноември

06:00 – Аида(п) – сериали
07:00 – Аламинут – комедиен сериал
08:00 – Развитие в застой – сериал
09:00 – Норм – комедиен сериал
09:30 – Слънчева Филаделфия – сериал
10:00 – Моето момиче(п) – Комедия,Драма,Романтичен, САЩ, 1991 г.
12:00 – Магарешки истории(п) – сериал
13:00 – Домашен арест(п) – ситком
14:00 – Женени с деца – сериал
17:00 – Шоуто на Слави(п) – вечерно токшоу
18:00 – Норм – комедиен сериал
18:30 – Слънчева Филаделфия – сериал
19:00 – Развитие в застой(п) – сериал
20:00 – Мис Таен агент – Комедия, Екшън, САЩ, 2000 г.
22:00 – Магарешки истории – сериал
23:00 – Разбиване(п) – турнир на Световната федерация по кеч
00:00 – Женени с деца(п) – сериал
01:30 – Ад в клетка – турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – Развитие в застой(п) – комедиен сериал
04:30 – Аида(п) – комедиен сериал
05:00 – Шоуто на Слави(п) – вечерно токшоу