» Програма на bTV Cinema

Програма на bTV Cinema

Седмична програма на телевизия btv Cinema

btv-cinemaПрограма за 12 ноември 2012 година – 18 ноември 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 12 ноември

06:00 – Излъжи ме – сериал
07:00 – Истуик(п) – сериал
08:00 – Срещу гравитацията – сериал
09:00 – Китайската кукла(п) – сериал
10:00 – Досиетата Х(п) – сериал
11:00 – Червената планета – Фантастика, Екшън, САЩ, 2000 г.
13:00 – Излъжи ме – сериал
14:00 – Китайската кукла – сериал
15:00 – Истуик – сериал
16:00 – Време за мъже(п) – Комедия, Драма, Музикален, САЩ, 1997 г.
18:00 – Досиетата Х – сериал
19:00 – Спещу гравитацията(п) – сериал
20:00 – Добрите момчета – сериал
21:00 – Бодигард – Драма, Романтичен, САЩ, 1992 г.
23:30 – Добрите момчета – сериал
00:30 – Любовна афера – Драма, Романтичен, САЩ, 1994 г.


Вторник, 13 ноември

06:00 – Излъжи ме – сериал
07:00 – Истуик(п) – сериал
08:00 – Седем часа разлика – сериал
09:00 – Китайската кукла – сериал
10:00 – Досиетата Х(п) – сериал
10:30 – Бодигард(п) – Драма, Романтичен, САЩ, 1992 г.
13:00 – Излъжи ме – сериал
14:00 – Китайската кукла – сериал
15:00 – Паудър Парк – сериал
16:00 – Любовна афера – Драма, Романтичен, САЩ, 1994 г.
18:00 – Досиетата Х – сериал
19:00 – Седем часа разлика(п) – сериал
20:00 – Добрите момчета – сериал
21:00 – Убийство по учебник – Драма, Романтичен, Мистерия, САЩ, 2002 г.
22:00 – Седем часа разлика – сериал
00:00 – Смъртта на лорд Еджуеър – Криминален, Мистерия, САЩ, Великобритания, 1985 г.


Сряда, 14 ноември

06:00 – Излъжи ме – сериал
07:00 – Паудър Парк(п) – сериал
08:00 – Срещу гравитацията – сериал
09:00 – Китайската кукла – сериал
10:00 – Досиетата Х(п) – сериал
11:00 – Смъртта на лорд Еджуеър(п) – Криминален, Мистерия, САЩ, Великобритания, 1985 г.
13:00 – Излъжи ме – сериал
14:00 – Китайската кукла – сериал
15:00 – Паудър Парк – сериал
16:00 – Убийство по учебник(п) – Драма, Романтичен, Мистерия, САЩ, 2002 г.
18:00 – Досиетата Х – сериал
19:00 – Срещу гравитацията(п) – сериал
20:00 – Добрите момчета – сериал
21:00 – Блейд 2 – Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 2002 г.
23:00 – Добрите момчета – сериал
00:00 – Тежко падане(п) – Драма, Спортен, САЩ, 1956 г.


Четвъртък, 15 ноември

06:00 – Излъжи ме – сериал
07:00 – Паудър Парк(п) – сериал
08:00 – Революция Z: Секс, лъжи и музика – сериал
09:00 – Китайската кукла – сериал
10:00 – Досиетата Х(п) – сериал
11:00 – Тежко падане(п) – Драма, Спортен, САЩ, 1956 г.
13:00 – В дълбоки води – сериал
14:00 – Китайска кукла – сериал, еп. 1
15:00 – Паудър Парк – сериал
16:00 – Блейд 2(п) – Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 2002 г.
18:00 – Досиетата Х – сериал
19:00 – Революция Z: Секс, лъжи и музика(п) – сериал
20:00 – Добрите момчета – сериал
21:00 – Магнитна буря – Фантастика, Екшън, Канада, 2009 г.
23:00 – Революция Z – Секс, лъжи и музика, еп. 1
00:00 – Батман се завръща(п) – Фантастика, Екшън, Приключенски, САЩ, 1992 г.


Петък, 16 ноември

06:00 – Излъжи ме(п) – сериал
07:00 – Паудър Парк(п) – сериал
08:00 – Срещу гравитацията(п) – сериал
09:00 – Китайската кукла(п) – сериал
10:00 – Досиетата Х(п) – сериал
11:00 – Магнитна буря(п) – Фантастика, Екшън, Канада, 2009 г.
13:00 – В дълбоки води – сериал
14:00 – Китайската кукла – сериал
15:00 – Паудър Парк – сериал
16:00 – Седем часа разлика(п) – сериал
17:00 – Революция Z(п) – Секс, лъжи и музика, еп. 1
18:00 – Досиетата Х – сериал
19:00 – Срещу гравитацията(п) – сериал
20:00 – Добрите момчета – сериал
21:00 – В плен на огъня – Екшън, Драма, Канада, 2008 г.
23:00 – Добрите момчета – сериал
00:00 – Най-добри приятели – Комедия, Романтичен, Музикален, САЩ, 2006 г.


Събота, 17 ноември

06:00 – В дълбоки води(п) – сериал
07:00 – Излъжи ме – сериал
08:00 – Супермен 4: В търсене на мира(п) – Фантастика, Екшън,Приключенски, САЩ, 1987 г.
10:00 – Избягай, ако можеш – сериал
11:00 – В плен на огъня(п) – Екшън, Драма, Канада, 2008 г.
13:00 – Революция Z: Секс, лъжи и музика(п) – сриал
14:00 – Най-добри приятели – Комедия, Романтичен, Музикален, САЩ, 2006 г.
16:00 – Биячът на мравки(п) – Комедия, Приключенски, Анимация, САЩ, 2006 г.
18:00 – Сестрите Абът(п) – Драма, САЩ, 1997 г.
20:00 – Избягай, ако можеш(п) – сериал
21:00 – Изгряващо слънце – Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 1993 г.
23:30 – Супермен 4: В търсене на мира – Фантастика, Екшън,Приключенски, САЩ, 1987 г.


Неделя, 18 ноември

06:00 – Проби и грешки(п) – сериал
08:00 – Сестрите Абът(п) – Драма, САЩ, 1997 г.
10:00 – ПРЕМИЕРА: Избягай, ако можеш – сериал
11:00 – Биячът на мравки(п) – Комедия, Приключенски, Анимация, САЩ, 2006 г.
13:00 – Звездите отблизо – риалити поредица
13:30 – Седем часа разлика(п) – сериал
14:30 – Революция Z(п) – Секс, лъжи и музика, еп. 1
15:30 – Изгряващо слънце(п) – Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 1993 г.
18:00 – Кукумявки(п) – Комедия, Семеен, Приключенски, САЩ, 1995 г.
20:00 – Избягай, ако можеш(п) – сериал
21:00 – Кибритлии – Комедия, Драма, Криминален, САЩ, 2003 г.
23:00 – Проби и грешки – Комедия, САЩ, 1997 г.
01:00 – Добрите момчета – сериал