» Програма на Диема

Програма на Диема

Седмична програма на телевизия Диема

Програма за 11 февруари 2012 година – 17 февруари 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 февруари

06:00 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5, /п/
06:50 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 5, /п/
07:45 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2, /п/
09:00 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 2, /п/
10:00 – „Челюсти: Отмъщението“ – трилър с уч. на Лорейн Грей, Марио ван Пийбълс, Карен Йънг, Ланс Гест и др., /п/
12:00 – „Мисия: Моят Дом“ – предаване за архитектура и строителство, /п/
12:30 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8, /п/
13:30 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5
14:30 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16, /п/
15:30 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6
16:30 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 2
17:30 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2
18:30 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1
19:00 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
20:00 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16
21:00 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4
22:00 – „Принуден да убива“ – екшън с уч. на Стивън Сегал, Ина Коробкина, Зак Сантиаго и др.
23:50 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4, /п/
00:45 – „Горещи моменти“ – еротика
02:55 – „Национална лотария“ /п/
04:15 – „Нюкасъл – Суонси“ – мач от английската Висша Лига, /п/


Вторник, 12 февруари

06:00 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5, /п/
06:50 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6, /п/
07:45 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2, /п/
09:00 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 2, /п/
10:00 – „Принуден да убива“ – екшън с уч. на Стивън Сегал, Ина Коробкина, Зак Сантиаго и др., /п/
12:00 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1, /п/
12:30 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8, /п/
13:30 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5
14:30 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16, /п/
15:30 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6
16:30 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 3
17:30 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2
18:30 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1
19:00 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
20:00 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16
21:00 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4
22:00 – „Огнен ад“ – екшън с уч. на Дон Дракона Уилсън, Ивън Лури, Рик Хил, Дипти Батнагар и др.
23:45 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4, /п/
00:40 – „Горещи моменти“ – еротика
04:15 – „Куинс Парк Рейнджърс – Саутхямптън“ – мач от английската Висша Лига, /п/


Сряда, 13 февруари

06:00 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5, /п/
06:50 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6, /п/
07:45 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2, /п/
09:00 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 3, /п/
10:00 – „Огнен ад“ – екшън с уч. на Дон Дракона Уилсън, Ивън Лури, Рик Хил, Дипти Батнагар и др.,/п/
12:00 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1, /п/
12:30 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8, /п/
13:30 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5
14:30 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16, /п/
15:30 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6
16:30 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 3
17:30 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2
18:30 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1
19:00 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
20:00 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16
21:00 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4
22:00 – „Човешки щит“ – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Томи Хинкли, Хана Азулай-Хасфари, Стив Инууд и др.
23:45 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4, /п/
00:40 – „Горещи моменти“ – еротика
02:50 – „Национална лотария“ /п/
04:15 – „Рединг – Евертън“ – мач от английската Висша Лига, /п/


Четвъртък, 14 февруари

06:00 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5, /п/
06:50 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6, /п/
07:45 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2, /п/
09:00 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 3, /п/
10:00 – „Човешки щит“ – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Томи Хинкли, Хана Азулай-Хасфари, Стив Инууд и др.,/п/
12:00 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1, /п/
12:30 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8, /п/
13:30 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5
14:30 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16, /п/
15:30 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6
16:30 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 3
17:30 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2
18:30 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1
19:00 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
20:00 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16
21:00 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4
22:00 – „Съучастникът“ – криминален с уч. на Том Круз, Брус Макгил, Джейми Фокс, Марк Ръфало, Джейда Пинкет-Смит и др.
00:15 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4, /п/
01:10 – „Горещи моменти“ – еротика
04:15 – „Уест Бромич – Челси“ – мач от английската Висша Лига, /п/


Петък, 15 февруари

06:00 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5, /п/
06:50 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6, /п/
07:45 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2, /п/
09:00 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 3, /п/
10:00 – „Съучастникът“ – криминален с уч. на Том Круз, Брус Макгил, Джейми Фокс, Марк Ръфало, Джейда Пинкет-Смит и др., /п/
12:30 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8, /п/
13:30 – „Макгайвър“ – сериал, сезон 5
14:30 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16, /п/
15:30 – „Зина – принцесата войн“ – сериал, сезон 6
16:30 – „Среднощен ездач“– сериал, сезон 3
17:30 – „Новата мисия невъзможна“ – сериал, сезон 2
18:30 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1
19:00 – „Уокър – тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
20:00 – „Кобра 11“ – сериал,сезон 16
21:00 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4
22:00 – „Изстрел“ – уестърн с уч. на Грегъри Пек, Робърт Лайънс, Сюзан Тирел, Патриша Куин и др.
23:50 – „Военни престъпления“– сериал, сезон 4, /п/
00:45 – „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
04:15 – „Норич Сити – Манчестър Юнайтед“ – мач от английската Висша Лига, /п/


Събота, 16 февруари

06:00 – „Фулъм – Съндърланд“ – мач от английската Висша Лига, /п/
07:45 – „Уест Хям – Стоук Сити“ – мач от английската Висша Лига, /п/
10:00 – „Историята на Русия разказва“ – документална поредица
11:00 – „Изстрел“ – уестърн с уч. на Грегъри Пек, Робърт Лайънс, Сюзан Тирел, Патриша Куин и др.,/п/
13:00 – „8 Прости правила“ – сериал, сезон 1, /п/
13:30 – „Надпревара до Дакар “ – документална поредица
14:30 – „Смъртоносен боец“ – документална поредица, сезон 2
15:30 – „Сапьорски отряд: Афганистан“ – документална поредица
16:30 – Студио „Купа на ФА“, директно
17:00 – „Арсенал – Блекбърн Роувърс“ – мач от 5-ти кръг за Купата на ФА, директно
18:55 – Студио „Купа на ФА“, директно
19:30 – „Спаси ме“ – сериал, сезон 6
20:30 – „Вампир в Бруклин“ – комедия с уч. на Еди Мърфи, Анджела Басет, Алън Пейн, Джоана Касиди и др.
22:30 – „Патриотични игри“ – екшън с уч. на Харисън Форд, Патрик Бъргин, Шон Бийн, Ан Арчър, Тора Бърч, Поли Уокър и др.
00:45 – „Горещи моменти“ – еротика
03:20 – „Надпревара до Дакар “ – документална поредица, /п/
04:15 – „Смъртоносен боец“ – документална поредица, сезон 2, /п/
05:10 – „Сапьорски отряд: Афганистан“ – документална поредица, /п/


Неделя, 17 февруари

06:00 – „Съндърланд – Уест Бромич“ – мач от английската Висша Лига, /п/
07:45 – „Евертън – Норич Сити“ – мач от английската Висша Лига, /п/
09:45 – „Историята на Русия разказва“ – документална поредица
10:45 – „Патриотични игри“ – екшън с уч. на Харисън Форд, Патрик Бъргин, Шон Бийн, Ан Арчър, Тора Бърч, Поли Уокър и др., /п/
13:00 – „Мисия: Моят Дом“ – предаване за архитектура и строителство
13:25 – „Национална лотария“ /п/
14:00 – „Теория за големия взрив“ – сериал
14:30 – „Смъртоносен боец“ – документална поредица, сезон 2
15:50 – Студио „Купа на ФА“, директно
16:00 – „Манчестър Сити – Лийдс Юнайтед“ – мач от 5-ти кръг за Купата на ФА, директно
17:55 – Студио „Купа на ФА“, директно
18:30 – „Вампир в Бруклин“ – комедия с уч. на Еди Мърфи, Анджела Басет, Алън Пейн, Джоана Касиди и др.,/п/
20:30 – „Кървав спорт“ – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Форест Уитъкър, Доналд Гиб и др.
22:15 – „Бригадите на тигъра“ – криминален с уч. на Кловис Корнияк, Даян Крюгер, Едуард Баер, Оливър Гурме, Стефано Акорси и др.
00:40 – „Фрактура”- предаване за рок музика
02:40 – „Кървав спорт“ – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Форест Уитъкър, Доналд Гиб и др., /п/
04:15 – „Смъртоносен боец“ – документална поредица, сезон 2, /п/
05:10 – „Историята на Русия разказва“ – документална поредица, /п/