» Програма на Кино Нова

Програма на Кино Нова

Седмична програма на телевизия Кино Нова

Програма за 11 февруари 2012 година – 17 февруари 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 февруари

06:00 – „Да изгубиш себе си” – драма с уч. на Шарън Стоун, Стейси Боно, Никълъс Елиа, Дилън Бейкър, Тимъти Хътън и др.
07:35 – „Ченге и половина“ – комедия с уч. на Бърт Рейнолдс, Норман Голдман II, Руби Дий, Холанд Тейлър и др.,/п/
09:50 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:50 – „Трафик“ – сериал
12:50 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 7
14:45 – „Кръстникът III” – криминален с уч. на Ал Пачино, Даян Кийтън, Джо Мантеня, Анди Гарсия, Джордж Хамилтън, София Копола, Ели Уолак и др.,/п/
18:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 1
21:00 – „Клиентът” – криминален с уч. на Сюзън Сарандън, Томи Лий Джоунс, Мери-Луис Паркър, Антъни Лапаля, Джей Ти Уолш и др.
23:30 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 1, /п/
00:25 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 7, /п/


Вторник, 12 февруари

06:00 – „Шоуто на Кливланд“ – анимационен сериал
06:30 – „Трафик“ – сериал, /п/
07:30 – „Пагубна страст” – романтичен с уч. на Мартон Сокас, Ян Маккелън, Хю Бонвил, Наташа Ричардстн и др.
10:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:55 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
13:50 – „Хубавите вдовици целуват най-добре” – романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /I част/
15:35 – „Клиентът” – криминален с уч. на Сюзън Сарандън, Томи Лий Джоунс, Мери-Луис Паркър, Антъни Лапаля, Джей Ти Уолш и др.,/п/
18:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 1
21:00 – „Изневяра” – трилър с уч. на Ричард Гиър, Даян Лейн, Оливър Мартинес, Мишел Монаган, Чад Лоу и др.
23:30 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 1, /п/
00:25 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8,/п/


Сряда, 13 февруари

06:00 – „Обирът” – криминален екшън с уч. на Том Сайзмор, Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли и др.
07:45 – „Хубавите вдовици целуват най-добре” – романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /I част/, /п/
10:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:55 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
13:50 – „Хубавите вдовици целуват най-добре” – романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /II част/
15:30 – „Изневяра” – трилър с уч. на Ричард Гиър, Даян Лейн, Оливър Мартинес, Мишел Монаган, Чад Лоу и др.,/п/
18:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 1
21:00 – „Блясъкът на чистия ум” – романтика с уч. на Джим Кери, Кейт Уинслет, Том Уилкинсън, Марк Ръфало, Илайджа Ууд, Кирстен Дънст и др.
23:00 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 1, /п/
00:00 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8, /п/


Четвъртък, 14 февруари

06:00 – „Злият везир” – комедия с уч. на Оливие Барух, Жак Вилер, Микаел Юн, Арно Шеврие, Бернар Фарси и др.
07:45 – „Хубавите вдовици целуват най-добре” – романтична комедия с уч. на Ирис Бербен, Софи Шут, Андреа Швацки, Петер Сатман и др., /II част/, /п/
10:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:55 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
13:50 – „Инстинкт за отмъщение“ – криминален с уч. на Диана Рамирез, Тего Калдерон, Рик Гонзалес, Уанда де Хесус и др.
15:55 – „Блясъкът на чистия ум” – романтика с уч. на Джим Кери, Кейт Уинслет, Том Уилкинсън, Марк Ръфало, Илайджа Ууд, Кирстен Дънст и др.,/п/
18:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 2
21:00 – „Елизабет: Златният век” – историческа драма с уч. на Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Джефри Ръш, Аби Корниш , Саманта Мортън, Том Холандър и др.
23:20 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 2, /п/
00:15 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8, /п/


Петък, 15 февруари

05:30 – „Тайна” – драма с уч. на Патрик Брюел, Людивин Сание, Матьо Амарлик, Сесил Де Франс, Жули Депардийо и др.
07:25 – „Инстинкт за отмъщение“ – криминален с уч. на Диана Рамирез, Тего Калдерон, Рик Гонзалес, Уанда де Хесус и др., /п/
10:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:55 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
13:50 – „Дяволски телефон“ – комедия с уч. на Жан-Баптис Моне, Дженифър Декър, Бенжамин Юнгерс и др.
15:45 – „Елизабет: Златният век” – историческа драма с уч. на Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Джефри Ръш, Аби Корниш , Саманта Мортън, Том Холандър и др.,/п/
18:00 – „Д-р Хаус” – сериал, сезон 3, 2 епизода
20:00 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 2
21:00 – „Влюбеният Шекспир” – романтична комедия с уч. на Том Уилкинсон, Колин Фърт, Антъни Шер, Джуди Денч, Джоузеф Файнс, Бен Афлек, Джефри Ръш, Гуинет Полтроу, Рупърт Евърет и др.
23:35 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 2, /п/
00:30 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8, /п/


Събота, 16 февруари

06:00 – „Дяволски телефон“ – комедия с уч. на Жан-Баптис Моне, Дженифър Декър, Бенжамин Юнгерс и др.
08:00 – „Франклин и съкровището от езерото“ – анимационен филм
10:10 – „Бернард” – анимационен филм
11:55 – „Поли” – комедия с уч. на Чийч Марин, Джей Мор, Джина Роуландс, Тони Шалуб, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др.
13:45 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
15:45 – „Влюбеният Шекспир” – романтична комедия с уч. на Том Уилкинсон, Колин Фърт, Антъни Шер, Джуди Денч, Джоузеф Файнс, Бен Афлек, Джефри Ръш, Гуинет Полтроу, Рупърт Евърет и др., /п/
18:10 – „Кунг-фу панда“ – анимационен филм
20:00 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 2
21:00 – „Подмяната” – криминален с уч. на Анджелина Джоли, Джон Малкович, Джефри Донован, Майкъл Кели, Колм Феоре и др.
23:45 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 2, /п/
00:40 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8, /п


Неделя, 17 февруари

06:00 – „Живата гора” – анимационен филм
07:30 – „Бернард” – анимационен филм,/п/
09:40 – „Поли” – комедия с уч. на Чийч Марин, Джей Мор, Джина Роуландс, Тони Шалуб, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др., /п/
11:25 – „Кунг-фу панда“ – анимационен филм, /п/
13:10 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8
15:10 – „Подмяната” – криминален с уч. на Анджелина Джоли, Джон Малкович, Джефри Донован, Майкъл Кели, Колм Феоре и др.,/п/
17:55 – „Домашен арест“ – комедия с уч. на Дженифър Лав Хюит, Джейми Лий Къртис, Кевин Полак, Дженифър Тили, Кристофър МакДоналд, Каел Холард, Ръсел Харпър, Каролин Айрън и др.
20:00 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 2
21:00 – „Камий Клодел” – биографична драма с уч. на Изабел Аджани, Жерар Депардийо, Ален Кюни, Лорен Гревил и др.
00:20 – „От местопрестъплението” – сериал, сезон 2, /п/
01:15 – „Убийства в Мидсъмър“ – сериал, сезон 8, /п/