» Програма на Диема Family

Програма на Диема Family

Седмична програма на телевизия Диема Family

Програма за 11 февруари 2012 година – 17 февруари 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 11 февруари

06:40 – „Листопад“ – сериен филм, /п/
07:30 – „Бон Апети“ – предаване
08:00 – „Росалинда“ – сериен филм, /п/
09:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра
10:30 – „Долината на слънцето“ – сериен филм, /п/
11:30 – „Росалинда“ – сериен филм
12:30 – „Ева Луна“ – сериен филм
13:30 – „Аурора“ – сериен филм, /п/
14:30 – „Бон Апети“ – предаване,/п/
15:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/
16:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм, /п/
17:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм, /п/
18:00 – „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00 – „Светски новини“ /п/
19:05 – „Аурора“ – сериен филм
20:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм
21:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм
22:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм
23:00 – „Млечният път“ – сериен филм, /п/
00:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра, /п/


Вторник, 12 февруари

06:40 – „Ева Луна“ – сериен филм, /п/
07:30 – „Бон Апети“ – предаване
08:00 – „Росалинда“ – сериен филм, /п/
09:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра
10:30 – „Долината на слънцето“ – сериен филм, /п/
11:30 – „Росалинда“ – сериен филм
12:30 – „Ева Луна“ – сериен филм
13:30 – „Аурора“ – сериен филм, /п/
14:30 – „Бон Апети“ – предаване,/п/
15:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/
16:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм, /п/
17:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм, /п/
18:00 – „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00 – „Светски новини“ /п/
19:05 – „Аурора“ – сериен филм
20:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм
21:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм
22:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм
23:00 – „Млечният път“ – сериен филм, /п/
00:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра, /п/


Сряда, 13 февруари

06:40 – „Ева Луна“ – сериен филм, /п/
07:30 – „Бон Апети“ – предаване
08:00 – „Росалинда“ – сериен филм, /п/
09:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра
10:30 – „Долината на слънцето“ – сериен филм, /п/
11:30 – „Росалинда“ – сериен филм
12:30 – „Ева Луна“ – сериен филм
13:30 – „Аурора“ – сериен филм, /п/
14:30 – „Бон Апети“ – предаване,/п/
15:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/
16:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм, /п/
17:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм, /п/
18:00 – „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00 – „Светски новини“ /п/
19:05 – „Аурора“ – сериен филм
20:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм
21:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм
22:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм
23:00 – „Млечният път“ – сериен филм, /п/
00:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра, /п/


Четвъртък, 14 февруари

06:40 – „Ева Луна“ – сериен филм, /п/
07:30 – „Бон Апети“ – предаване
08:00 – „Росалинда“ – сериен филм, /п/
09:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра
10:30 – „Долината на слънцето“ – сериен филм, /п/
11:30 – „Росалинда“ – сериен филм
12:30 – „Ева Луна“ – сериен филм
13:30 – „Аурора“ – сериен филм, /п/
14:30 – „Бон Апети“ – предаване,/п/
15:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/
16:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм, /п/
17:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм, /п/
18:00 – „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00 – „Светски новини“ /п/
19:05 – „Аурора“ – сериен филм
20:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм
21:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм
22:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм
23:00 – „Млечният път“ – сериен филм, /п/
00:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра, /п/


Петък, 15 февруари

06:40 – „Ева Луна“ – сериен филм, /п/
07:30 – „Бон Апети“ – предаване
08:00 – „Росалинда“ – сериен филм, /п/
09:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра
10:30 – „Долината на слънцето“ – сериен филм, /п/
11:30 – „Росалинда“ – сериен филм
12:30 – „Ева Луна“ – сериен филм
13:30 – „Аурора“ – сериен филм, /п/
14:30 – „Бон Апети“ – предаване,/п/
15:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/
16:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм, /п/
17:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм, /п/
18:00 – „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/
19:00 – „Светски новини“ /п/
19:05 – „Аурора“ – сериен филм
20:00 – „Мелодия на сърцето“ – сериен филм
21:00 – „Готова на всичко“ – сериен филм
22:00 – „Огнено сърце“ – сериен филм
23:00 – „Млечният път“ – сериен филм, /п/
00:30 – „Сделка или не“ – телевизионна игра, /п/


Събота, 16 февруари

06:10 – „Ева Луна“ – сериен филм, /п/
07:00 – „На кафе“
09:30 – „Рафаела“ – теленовела, 3 епизода
12:20 – „Незабравима“ – сериен филм, 2 сезон, 2 епизода
14:15 – „Джентълмените не мамят“ – романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Хорст Науман, Луизе Баар, Даниела Циглер, Ян Хартман и др.
16:00 – „Листопад“ – сериен филм, 4 епизода
20:00 – „Корабът на мечтите: Мианмар“ – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайде Келер, Хорст Науман, Хартмут Бекер, Луизе Хелм и др.
21:45 – „Джентълмените не мамят“ – романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Хорст Науман, Луизе Баар, Даниела Циглер, Ян Хартман и др., /п/
23:35 – „Корабът на мечтите: Мианмар“ – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайде Келер, Хорст Науман, Хартмут Бекер, Луизе Хелм и др., /п/
01:30 – „Листопад“ – сериен филм, 3 епизода, /п/


Неделя, 17 февруари

06:10 – „Листопад“ – сериен филм, /п/
07:00 – „На кафе“
09:30 – „Рафаела“ – теленовела, 3 епизода
12:20 – „Незабравима“ – сериен филм, 2 сезон, 2 епизода
14:15 – „Ваканция в Корнуел“ – романтичен филм с уч. на Патрик Фихте, Денис Цих, Александра Шалаудек, Брите Волтер, Петер Сатман и др.
16:00 – „Листопад“ – сериен филм, 4 епизода
20:00 – „Корабът на мечтите: Остров Бали и Сингапур“ – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайде Келер, Хорст Науман, Кристина Плате, Даниел Моргенрот и др.
21:45 – „Ваканция в Корнуел“ – романтичен филм с уч. на Патрик Фихте, Денис Цих, Александра Шалаудек, Брите Волтер, Петер Сатман и др. /п/
23:35 – „Национална лотария“ /п/
00:10 – „Корабът на мечтите: Остров Бали и Сингапур“ – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайде Келер, Хорст Науман, Кристина Плате, Даниел Моргенрот и др., /п/
02:00 – „Листопад“ – сериен филм, 3 епизода, /п/