» Програма на bTV Action

Програма на bTV Action

Седмична програма на телевизия btv Action

btv-actionПрограма за 12 ноември 2012 година – 18 ноември 2012 година

Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък
Петък, Събота, Неделя

Понеделник, 12 ноември

06:00 – Астробой – детски сериал
07:00 – Муча Луча – детски сериал
08:00 – Скуби-Ду: Пирати на борда(п) – анимация
09:30 – УЕФА Шампионска Лига – обзорно предаване
10:00 – Зона Спорт(п)
11:00 – Забравените(п) – сериал
12:00 – Извън играта – сериал
13:00 – Код: Криминално – актуално предаване с водещ Мая Константинова
14:00 – Текила на разсъмване(п) – екшън, романтичен, криминален, САЩ, 1988 г.
16:00 – Под подозрение – сериал
17:00 – Lord of The Chefs – кулинарно състезание
18:00 – Извън играта – сериал
19:00 – Прокурорът – сериал
20:00 – Кости – сериал
22:00 – Човекът сянка – Екшън, САЩ, Англия, Румъния, 2006
00:00 – Кости(п) – сериал


Вторник, 13 ноември

06:00 – Муча Луча – детски сериал
08:00 – Lord of The Chefs(п) – кулинарно състезание
09:00 – Извън играта – сериал
10:00 – Кости – сериал
11:00 – Под подозрение(п) – сериал
12:00 – Прокурорът(п) – сериал
13:00 – Лице в лице – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00 – Човекът сянка(п) – Екшън, САЩ, Англия, Румъния, 2006
16:00 – Под подозрение – сериал
17:00 – Lord of The Chefs – кулинарно риалити
18:00 – Извън играта – сериал
19:00 – Прокурорът – сериал
20:00 – Кости – сериал
22:00 – Под прицел – Екшън, САЩ, 1993 г.
00:30 – Кости – сериал
01:00 – 69 задължителни неща в секса – еротична поредица на Playboy


Сряда, 14 ноември

06:00 – Муча Луча – детски сериал
08:00 – Lord of The Chefs(п) – кулинарно риалити
09:00 – Извън играта – сериал
10:00 – Кости – сериал
11:00 – Под подозрение(п) – сериал
12:00 – Прокурорът(п) – сериал
13:00 – Лице в лице(п) – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00 – Под прицел – Екшън, САЩ, 1993 г.
16:30 – УЕФА Шампионска Лига – обзорно предаване
17:00 – Lord of The Chefs – кулинарно риалити
18:00 – Извън играта – сериал
19:00 – Забравените – сериал
20:00 – Кости – сериал
21:30 – Войник – фантастика, екшън, драма, САЩ, 1998 г.
00:00 – Кости – сериал
01:00 – Прокурорът – сериал


Четвъртък, 15 ноември

06:00 – Муча Луча – детски сериал
08:00 – Lord of The Chefs(п) – кулинарно риалити
09:00 – Извън играта – сериал
10:00 – Кости – сериал
11:00 – Прокурорът(п) – сериал
13:00 – Лице в лице(п) – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00 – Войник – фантастика, екшън, драма, САЩ, 1998 г.
16:00 – Под подозрение – сериал
17:00 – Lord of The Chefs – кулинарно риалити
18:00 – Менталист: Крадецът на мисли – сериал
19:00 – Забравените – сериал
20:00 – Кости – сериал
21:00 – Кости – сериал
22:00 – Ударна сила – трилър, екшън, САЩ, 2006 г.
00:00 – Код: Криминално – актуално предаване с водещ Мая Костадинова
01:00 – Кости – сериал


Петък, 16 ноември

06:00 – Муча Луча – детски сериал
08:00 – Lord of The Chefs(п) – кулинарно риалити
09:00 – Извън играта – сериал
10:00 – Кости – сериал
11:00 – Под подозрение(п) – сериал
12:00 – Менталист: Крадецът на мисли(п) – сериал
13:00 – Лице в лице(п) – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00 – Ударна сила – трилър, екшън, САЩ, 2006 г.
16:00 – Под подозрение – сериал
17:00 – Lord of The Chefs – кулинарно риалити
18:00 – Менталист: Крадецът на мисли – сериал
19:00 – Забравените – сериал
20:00 – Код: Криминално – актуално предаване с водещ Мая Константинова
21:00 – Армейски готвачи – документален сериал
22:00 – Опасна зона – трилър, екшън, приключенски, САЩ, 1994 г.
00:00 – Код: Криминално – актуално предаване с водещ Мая Константинова
01:00 – Кости(п) – сериал


Събота, 17 ноември

06:00 – Муча Луча – детски сериал
07:00 – Астробой – детски сериал
08:00 – bTV Репортерите(п)
08:15 – Опасна зона – трилър, екшън, приключенски, САЩ
10:15 – Умирай трудно 2(п) – екшън, приключенски, САЩ, 1990 г.
12:30 – Лице в лице – публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
13:30 – ФИФА Футбол Мондиал – обзорно предаване
14:00 – Хрътките(п) – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
15:00 – Под подозрение(п) – сериал
16:00 – Беглецът – сериал
17:00 – Армейски готвачи(п) – сериал
18:00 – Смъртоносна Битка 2: Унищожението – фантастика, екшън, приключенски, САЩ, 1997
20:00 – Хрътките – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
21:00 – НепознатиТЕ(п) – телевизионна поредица
22:00 – Умирай трудно 3 – екшън, приключенски, САЩ, 1995 г.
00:30 – Хрътките – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
01:30 – 69 задължителни неща в секса – еротична поредица на Playboy


Неделя, 18 ноември

06:00 – Астробой – детски сериал
08:00 – Смъртоносна Битка 2: Унищожението – фантастика, екшън, приключенски, САЩ
10:00 – Умирай трудно 3 – екшън, приключенски, САЩ, 1995 г.
12:30 – Зона Спорт
13:30 – УЕФА Шампионска лига – обзорно предаване
14:00 – Хрътките – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
15:00 – Беглецът – сериал
17:00 – НепознатиТЕ – телевизионна поредица
18:00 – Паприка – Анимация, Япония, 2006 г.
20:00 – Хрътките – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
21:00 – Големите загадки – научно-популярна поредица
22:00 – Матрицата – фантастика, екшън, приключенски, САЩ, 1999 г.
00:30 – Хрътките(п) – актуално предаване с водещ Валентина Войкова
01:30 – 69 задължителни неща в секса(п) – еротична поредица на Playboy